Šiaulių klubas prieš šį sezoną gerokai sustiprėjo ir šioje dvikovoje svečiai buvo laikomi favoritais. „Ledo linija“ spaudė varžovus nuo pirmųjų minučių, tačiau „Baltija“ ramiai gynėsi, o kartais pavojingai kontratakuodavo. Pirmieji dvikovoje pasižymėjo šiauliečiai, kai klubo legionieriai iš Latvijos po puikios kombinacijos pelnė pirmąjį įvartį, o pasižymėjo Dmitrijus Panovas (13:34).

„Baltija“ antrajame kėlinyje trumpam perėmė iniciatyvą ir išlygino rezultatą po Nikolajaus Timofejevo įvarčio (31:56). Tačiau „Ledo linija“ vėl išsiveržė į priekį, kai pasižymėjo Vladimiras Parchomenka (34:13).

Trečiajame kėlinyje „Baltija“ pribloškė savo varžovus, kai iš pradžių Karolis Gustys rezultatą išlygino (50:38), o netrukus Michailas Cvetkovas išvedė savo komandą į priekį (52:05).

„Ledo linijai“ išlyginamąjį įvartį pelnė Einaras Trankalis (55:04) ir įtampa pasiekė apogėjų. Iki trečiojo kėlinio pabaigos komandinę 2 minučių nuobaudą užsidirbo „Baltija“ ir šiauliečiams atsivėrė puikus šansas išsivežti pergalę per pagrindinį rungtynių laiką. To svečiai pasinaudojo ir V. Parchomenka (58:21) išplėšė „Ledo linijai“ pergalę.