Pirmaje kėlinyje „Grifai“ pelnė tris įvarčius be atsako ir įgijo solidų pranašumą. Komandų jėgos ėmė panašėti antrajame kėlinyje, kai „Toras“ sušvelnino rezultatą iki 1:3, tačiau turėdamas aikštelėje vienu žaidėju mažiau vėl praleido įvartį ir kretingiškiai atstatė trijų įvarčių pranašumą.

Vėliau „Grifams“ teko tai daryti dar kartą, o 34 rungtynių minutę po dar vieno „Grifų“ įvarčio rezultatas tapo 6:2. Trečiame kėlinyje „Toro“ gynyba sugriuvo ir rezultatas ėmė žaibiškai didėti. „Grifai“ lengvai pelnė penkis įvarčius be atsako ir nugalėjo varžovus rezultatu 11:2.

„Toras“ – „Grifai“ 2:11 (0:3, 2:3, 0:5).

„Toras“: E.Pavliukovas 2 įvarčiai.

„Grifai“: J.Gorelis 4, A.Mickevičius, I.Kuzminovas po 2, R.Puškorius, V.Stanius, S.Gorelis po 1 įvartį.

I diviziono Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1.Klaipėdos „Baltija“3300032:99
2.Šiaulių „Ledo linija“3300022:99
3.Kretingos „Grifai“1100011:23
4.Gargždų „Ledžinga“2000210:170
5.Klaipėdos „Kirai“200025:150
6.Klaipėdos „Toras“300035:330

Nacionalinės ledo ritulio lygos komandos kovoja dėl „Akropolio“ taurės. Ant šios beveik metro aukščio taurės kiekvieną sezoną įamžinami stipriausių komandų pavadinimai ir žaidėjų vardai bei pavardės. Kaip ir garsioji „Stanley“ taurė, „Akropolio“ taurė nėra atiduodama komandoms.