Žemaitijos derbyje – netikėta Kretingos „Grifų“ pergalė

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Vakarų konferencijoje Kretingos „Grifai“ kiek netikėtai rezultatu 8:7 (2:3, 3:2, 3:2) nugalėjo Gargždų „Ledžingą“.

Be savo lyderio Simo Gorelio žaidusi „Grifų“ komanda ilgai vijosi geriau sukomplektuotą, greitą ir technišką „Ledžingos“ komandą. Gargždiškiai ilgai pirmavo dvikovoje, tačiau rungtynių pabaigoje pramiegojo keletą varžovų spurtų ir „Grifai“, išnaudoję varžovų klaidas, sugebėjo paskutinėmis rungtynių minutėmis persverti rezultatą savo naudai.

Ši pergalė leido „Grifams“ pakilti į trečią diviziono vietą ir priartėti prie antrojoje pozicijoje žengiančios Šiaulių „Ledo linijos“.

„Grifai“ – Ledžinga“ 8:7 (2:3, 3:2, 3:2).

„Grifai“: J. Gorelis, I. Kuzminovas po 2, V. Jucys, R. Puškorius, A. Mickevičius, V. Valentinavičius po 1 įvartį.

„Ledžinga“: V. Krakauskas 3, D. Matula 2, E. Krakauskas 2, L. Paražinskas 1 įvartis.

I diviziono Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

Sunki „Ice wind“ pergalė prieš autsaiderius

Nacionalinės ledo ritulio lygos I diviziono Rytų konferencijoje sunkią pergalę iškovojo Vilniaus „Ice wind“ komanda, kuri rezultatu 6:5 (3:2, 2:2, 1:1) laimėjo prieš taškų dar neturinčius Vilniaus „Lokius“.

„Lokiai“ rungtynėse visą laiką vijosi varžovus ir lygino rezultatą.
Penktąjį pelnę „Lokiai“ jau tikėjosi pratęsimo, kadangi rezultatas tapo 5:5 iki pagrindinio laiko belikus 13 minučių. Tačiau „Ice wind“ žaidėjas Dainius Leonavičius iki rungtynių pabaigos likus vos keturioms su puse minutės išnaudojo kiekybinę persvarą ir įmušė pergalingą įvartį.

„Lokiai“ – „Ice wind“ 5:6 (2:3, 2:2, 1:1).

„Lokiai“: E. Jašinas, M. Četvertakas po 2, N. Aubinas 1 įvartis.

„Ice wind“: D. Leonavičius 3, O. Olbikas, N. Pranckus, V. Mikailionis po 1 įvartį.

„Vilkai“ patiesė „Meteorą“

I diviziono Rytų konferencijoje Vilniaus „Meteorą“ nubaudė Vilniaus „Vilkų“ klubas, kuris įveikė varžovus rezultatu 5:4 (1:1, 2:2, 2:1) ir pakilo į antrą turnyro lentelės vietą.

„Vilkai“ apie savo ketinimus varžovams pranešė jau 24 rungtynių sekundę, kai kirto pirmasis įvartis. Antrame kėlinyje „Vilkai“ turėjo dviejų įvarčių persvarą, tačiau „Meteoras“ vos per dvi minutes sugebėjo rezultatą išlyginti.

Lemiama tapo 49 rungtynių minutė, kuomet „Vilkai“ pelnė du įvarčius ir vėl atitrūko dviejų įvarčių persvara. „Meteorui“ užteko jėgų rezultatą tik sušvelninti. „Vilkai“ po pergalės įgijo puikius šansus pakilti į pirmąją diviziono vietą.

„Vilkai“ – „Meteoras“ 5:4 (1:1, 2:2, 2:1).

„Vilkai“: B. Četvertakas 2, V. Gukas, T. Suponevas, V. Staugaitis po 1 įvartį.

„Meteoras“: A. Saščenkovas, G. Bulauka, A. Ščensnovičius, R. Vasiliauskas po 1 įvartį.

I diviziono Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):