Elektrėnų klubas greitai įgijo persvarą ir pirmavo dvikovoje 3:0, antrojo kėlinio pradžioje kauniečiai sušvelnino skirtumą iki dviejų įvarčių, tačiau „Strangers SC“ greitai pabėgo nuo varžovų ir įgijo saugų pranašumą.

„Strangers SC“ – „Monstrai“ 11:4 (3:0, 4:3, 4:1).

„Strangers SC“: R.Ramaška 4, R.Tauras, V.Januškauskas po 3, M.Stančiauskas po 1 įvartį.

„Monstrai“: L.Balutis, A.Voronovas, T.Ežerskis, D.Palkauskas po 1 įvartį.

I diviziono Centro konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

Naujasis Rytų lyderis – „Meteoras“

I-o diviziono Rytų konferencijoje antrą pergalę iškovojo iš konferencijos lyderiais tapo Vilniaus „Meteoro“ ledo ritulininkai. Sostinės ekipa rezultatu 9:2 (2:0, 3:2, 4:0) nugalėjo Vilniaus „Lokius“ pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

„Meteoras“ geriau pradėjo rungtynes ir pirmavo 2:0, varžovai bandė atsakyti tuo pačiu, tačiau „Lokiams“ pavyko tik kuriam laikui pristabdyti „Meteoro“ puolimą. Trečiajame kėlinyje „Meteoras“ pelnė net 4-is įvarčius be atsako iš šventė nesunkią pergalę.

„Lokiai“ – „Meteoras“ 2:9 (0:2, 2:3, 0:4).

„Lokiai“: N.Aubinas 2 įvarčiai.

„Meteoras“: A.Saščenkovas 3, A.Ščensnovičius, R.Vasiliauskas po 2, R.Asovskis, V.Kozlovas po 1 įvartį.

Po dramatiškos kovos – „Vilkų“ pergalė

Praėjusio sezono konferencijos nugalėtojas Vilniaus OH klubas tik po baudinių serijos 3:4 (0:1, 2:1, 1:1, 0:0, 0:1) nusileido Vilniaus „Vilkams“.

Nerezultatyviose ir atkakliose rungtynėse „Vilkai“ buvo arčiau pergalės per pagrindinį rungtynių laiką, kuomet pirmavo 2:0, tačiau antrojo kėlinio viduryje OH rezultatą išlygino.

Trečiajame kėlinuke įdomiausi momentai įvyko pačioje pagrindinio laiko pabaigoje, kai „Vilkai“ likus 4-ioms minutėms išsiveržė į priekį 3:2. OH atsakė skaudžiu smūgiu „Vilkams“ į pašonę, rezultatą išlygindami likus tik 11 sekundžių iki dvikovos pagrindinio laiko pabaigos.

Visgi „Vilkų“ ekipa sugebėjo pademonstravo charakterį ir pergalę išplėšė per baudinių seriją, kuomet taikliai trečiuoju komandos bandymu smūgiavo Kazimiras Vasilevskis.

OH – „Vilkai“ 3:4 (0:1, 2:1, 1:1, 0:0, 0:1).

OH: V.Seniuta, N.Sidorovas, S.Lynikas po 1 įvartį.

„Vilkai“: A.Frizelis, E.Petrūnas, T.Jacevičius, K.Vasilevskis po 1 įvartį.

I diviziono Rytų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):