Kauniečiams atiteko absoliučiai greičiausio regatos burlaivio prizas - simbolinis regatos varpas. Jie penkis regatos etapus įveikė per 34 val. 41 min. 36 sek.

Antrojoje vietoje likusi "Arabela", vadovaujama pasaulio ir Europos čempiono Raimondo Šiugždinio, atsiliko 11 min. 40 sek.

Greičiausia jachta pagal perskaičiuotą laiką (priklausomai nuo grupės) pripažinta "Vėtra", kurios sąlyginis rezultatas buvo 42 val. 22 min. 5 sek. Antra liko 25 min. 42 sek. atsilikusi "Fuji Vasara".

Klubų įskaitoje nugalėjo Kauno "Lazeris", aplenkęs Vilniaus jachtklubą ir Klaipėdos buriuotojų klubą.

"Regatos kokybė, emocijos ir populiarumas pranoko visus lūkesčius", - sakė regatą organizavusios Lietuvos buriuotojų sąjungos (LBS) generalinis sekretorius Linas Tamkvaitis.

Jis pasidžiaugė, kad kitąmet Lietuvos buriavimo čempionatui prilygstančiose varžybose pasižadėjo dalyvauti ir regatos garbės komodoru tituluotas Ministras Pirmininkas Algirdas Brazauskas. Tai galima laikyti dar viena Kuršių marių regatos sėkme.

"Buriavimas - puiki liga, kuria susirgusius derėtų sveikinti labiau nei išsveikusius", - džiūgavo L. Tamkvaitis.

Šių metų varžybose, kurios buvo skirtos pirmosios regatos 50-mečiui, dėl Lietuvos čempiono vardų ir prizų varžėsi 33 jachtos iš Lietuvos bei Latvijos.