36-ą pergalę per 49 reguliariojo sezono mačus iškovojusi Anahaimo komanda rezultatyviausiose sezono rungtynėse trečiadienį namuose daugiau nei 17 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 9:1 (2:0, 4:1, 3:0) sutriuškino septintojoje pozicijoje Vakaruose esančius Vankuverio „Canucks“ (57 taškai) ledo ritulininkus, kurie patyrė 24-ą nesėkmę per 48 mačus.

Dviem įvarčiais prie arenos šeimininkų pergalės prisidėjo Teemu Selanne (17:57 ir 54:45), Corey Perry (23:58 bei 50:54) ir Nickas Bonino (26:00 bei 34:34), vienu – Andrew Cogliano (4:27), Jakobas Silfverbergas (35:29) ir Sami Vatanenas (59:22).

Vienintelio įvarčio autorius svečių gretose – Zackas Kassianas (39:58).

Septintą pralaimėjimą per aštuonerias paskutiniąsias rungtynes patyrę Vankuverio ledo ritulininkai per trečią kėlinį gavo net 58 baudos minutes.

„Ducks“ vartininkas Frederikas Andersenas atrėmė 31, „Canucks“ vartininkas Eddie Lackas – 10 iš 13, o jį pakeitęs Joacimas Erikssonas – 25 varžovų metimus iš 31.

Tai buvo aštuonioliktoji Anahaimo ledo ritulininkų pergalė per 19 paskutiniųjų rungtynių. Iki šiol per visą NHL čempionatų istoriją iškovoti 18 pergalių per 19 mačų buvo pavykę tik Monrealio „Canadiens“ ledo ritulininkams 1967-1968 metų sezone.

Kituose trečiadienio NHL pirmenybių mačuose Toronto „Maple Leafs“ klubas po baudinių serijos 4:3 (1:0, 2:2, 0:1, 0:0, 1:0) privertė pasiduoti Bafalo „Sabres“ ekipą, o Pitsburgo „Penguins“ komanda tokiu pačiu rezultatu – 4:3 (0:1, 2:1, 2:1) – įveikė Vašingtono „Capitals“ ledo ritulininkus.