Sekmadienį namuose „Devils“ ledo ritulininkai 5:2 (2:0, 2:1, 1:1) nugalėjo Pitsburgo „Penguins“ (64 tšk.) komandą.

Pingvinams, kurie yra penktoje pozicijoje Rytų konferencijoje, tai buvo 23-čias pralaimėjimas per 53-is mačus.

Po „Devils“ klubo puolėjo įvarčio antro kėlinio pradžioje (22:28) arenos šeimininkai pirmavo 3:0.

Pats Lietuvos ledo ritulininkas per nepilnas 19 žaidimo minučių (18:47) kartą metė į svečių vartus, blokavo varžovo metimą ir išvengė baudos minučių.

Be 15 įvarčių, 33-ejų metų D. Zubraus sąskaitoje šiame sezone - 16 rezultatyvių perdavimų ir 24 baudos minutės.

Likusius įvarčius nugalėtojams pelnė rusai Ilja Kovalčiukas (2:21) ir Antonas Volčenkovas (9:33), Zachas Parise'as (31:22) ir Davidas Clarksonas (59:13).

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Mattas Niskanenas (23:02) bei rusas Jevgenijus Malkinas (51:43).