Aikštės šeimininkams du įvarčius pelnė Ryanas Strome'as, o po vieną įmušė Johnas Tavaresas, Fransas Nielsenas ir Johnny Boychukas.

Svečių gretose du kartus pasižymėjo Ryanas McDonaghas, o po vieną įvartį pasiekė Kevinas Kleinas, Martinas St. Louisas, Chrisas Kreideris ir Derekas Stepanas.

Po pergalės „Rangers“ klubas Rytų konferencijoje pakilo į ketvirtą vietą, o „Islanders“ komanda liko trečioje pozicijoje.

Kitose rungtynėse Kalgario „Flames“ klubas namuose įveikė Bostono „Bruins“ komandą po pratęsimo 4:3 (0:2, 1:1, 2:0, 1:0). Pergalingą įvartį paskutinę papildomo laiko sekundę neįtikėtinu metimu pelnė T. J. Brodie.

37-ą pergalę 56-ose rungtynėse iškovojo ir vienvaldžiu šešiolikos ekipų Rytų konferencijos lyderiu tapo Monrealio „Canadiens“ (78 tšk.) klubas. Monrealio ledo ritulininkai svečiuose 20 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) nugalėjo trečią nesėkmę iš eilės patyrusią ir šeštoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią Detroito „Red Wings“ (31 pergalė ir 24 pralaimėjimai, 72 taškai) komandą.

Nugalėtojams įvarčius pelnė čekas Tomašas Plekanecas (57:30) ir Maxas Pacioretty (59:50).

„Canadiens“ klubo vartininkas Carey Price'as atrėmė visus 25 arenos šeimininkų metimus ir penktą kartą šiame sezone į savo vartus nepraleido nė vieno įvarčio. „Red Wings“ ekipos vartininko Jimmy Howardo sąskaitoje - 27 atremti metimai iš 28.

Kiti rezultatai:

Detroito „Red Wings“ - Monrealio „Canadiens“ - 0:2 (0:0, 0:0, 0:2).

Vinnpego „Jets“ - Edmontono „Oilers“ - 5:4 (1:2, 1:0, 2:2, 0:0, 1:0), - po baudinių.

Otavos „Senators“ - Karolinos „Hurricanes“ - 3:6 (1:1, 2:3, 0:2).

Kalgario „Flames“ - Bostono „Bruins“ - 4:3 (0:2, 1:1, 2:0, 1:0), - po pratęsimo.

Kolorado „Avalanche“ - Arizonos „Coyotes“ - 5:2 (3:1, 2:0, 0:1).

Vankuverio „Canucks“ - Minesotos „Wild“ - 3:2 (0:1, 1:0, 2:1).

Los Andželo „Kings“ - Tampos „Lightning“ - 3:2 (0:1, 1:0, 2:1).