Bostono „Bruins“ ledo ritulininkai antrosiose Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse namuose 5:3 (1:0, 0:2, 4:1) nugalėjo Monrealio „Canadiens“ klubą ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1-1.

Danielius Paille'as (13:02) pirmame kėlinyje išvedė šeimininkus į priekį, bet po vieno Miko Weawerio (21:09) ir dviejų Thomo Vaneko (38:09 ir 46:30) įvarčių trečiojo kėlinio pradžioje svečiai jau pirmavo 3:1.

Tačiau šeimininkai per paskutines dešimt minučių įmušė keturis įvarčius į svečių vartus ir iškovojo pergalę – įvarčiais pasižymėjo Dougie's Hamiltonas (50:56), Patrice'as Bergeronas (54:17), Reilly's Smithas (56:28) bei Milanas Lučičius (58:54).

Pirmąjį serijos susitikimą Monrealio komanda svečiuose laimėjo po dviejų pratęsimų 4:3, o dabar serija keliasi į Kanadą, kur antradienį ir ketvirtadienį bus žaidžiami kitos dvejos serijos rungtynės.

Pirmose Vakarų konferencijos pusfinalio serijos iki keturių pergalių rungtynėse Los Andželo „Kings“ klubas išvykoje per pratęsimą 3:2 (1:1, 0:0, 1:1, 1:0) palaužė Anahaimo „Ducks“ ekipos pasipriešinimą.

Rungtynių didvyriu tapo Marianas Gaborikas, kuris likus 7 sekundėms iki trečiojo kėlinuko pabaigos (59:53) išlygino susitikimo rezultatą – 2:2, o 13-ą pratęsimo minutę (72:07) įmušė pergalingą įvartį.

Dar vieną įvartį nugalėtojams pelnė Alecas Martinezas (9:04), o šeimininkų gretose po kartą pasižymėjo Mattas Belesky's (11:41) ir Teemu Selanne (48:08).

Antrosios serijos rungtynės vėl Anahaime bus žaidžiamos pirmadienį.