Ketvirtadienį namuose „Devils“ ledo ritulininkai 1:4 (1:0, 0:0, 0:4) turėjo pripažinti 30-ą pergalę per 44 mačus iškovojusių bei antrojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančių Bostono „Bruins“ (61 tšk.) ledo ritulininkų pranašumą.

Vienintelį įvartį arenos šeimininkams po „Devils“ puolėjo perdavimo pirmojo kėlinio pabaigoje (18:29) pelnė Petras Sykora.

Pats lietuvis per 19 žaidimo minučių (19:05) dukart metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Be dvylikos rezultatyvių perdavimų, 33-ejų metų D. Zubraus sąskaitoje šiame sezone - 12 įvarčių ir 22 baudos minutės.

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Andrew Ference'as (43:01), Nathanas Hortonas (47:10), Gregory'is Campbellas (47:45) bei Chrisas Kelly'is (59:13).