Sekmadienį svečiuose „Devils“ ledo ritulininkai 3:1 (1:0, 1:0, 1:1) nugalėjo Monrealio „Canadiens“ (58 tšk.) komandą.

Monrealio ekipai, kuri yra tryliktoje pozicijoje Rytų konferencijoje, tai buvo 36-a nesėkmė per 60-mt mačų.

Po svečių komandos puolėjo rezultatyvaus perdavimo įvartį trečio kėlinio viduryje (48:27) pelnė Mattas Taormina, užfiksavęs galutinį mačo (3:1) rezultatą.

Pats lietuvis per 19 su puse žaidimo minučių (19:37) kartą metė į varžovų vartus bei trečio kėlinio pradžioje (40:38) gavo dvi baudos minutes.

Be devyniolikos rezultatyvių perdavimų, 33-ejų metų D. Zubraus sąskaitoje šiame sezone - 15 įvarčių ir 28 baudos minutės.

Įvarčiais - 22-ais šiame sezone - prie trečios iš eilės „Devils“ klubo pergalės taip pat prisidėjo Zachas Parise'as (18:03) ir Davidas Clarksonas (39:42), o vartininkas Martinas Brodeuras atrėmė 21 varžovo metimą iš 22.

Vienintelio įvarčio autoriumi arenos šeimininkų gretose, D. Zubrų pašalinus iš aikštelės dviem minutėms, tapo Maxas Pacioretty (41:46).

„Canadiens“ ledo ritulininkai Naujojo Džersio ekipai namuose NHL čempionatuose pralaimėjo aštuntą kartą iš eilės. Paskutinį kartą Monrealio komanda savo arenoje „Devils“ ledo ritulininkus nugalėjo 2008 metų kovo 11 dieną.