Jie svečiuose po 116 minučių kovos 3:2 (2:1, 0:1, 0:0; 0:0; 0:0; 1:0) įveikė geriausią NHL Vakarų konferencijos reguliariojo sezono komandą Anaheimo „Ducks“ ir serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo lygus - 1:1.

Jau pirmame kėlinyje „Blackhawks“ puikiai išnaudojo kiekybines persvaras, kai per pirmąsias septynias rungtynių minutes įmušė du įvarčius - pasižymėjo Andrew Shawas (2:14 min.) ir Marianas Hossa (6:19). Netrukus „Ducks“ žaidėjas Andrew Cogliano (9:14) sugebėjo sumažinti deficitą iki 1:2.

Išlyginamąjį įvartį šeimininkų gretose antrame kėlinyje pelnė Corey Perry (37:30).

Rungtynes laimėti „Blackhawks“ galėjo jau antrame pratęsime, tačiau puikaus A. Shawo įvarčio galva teisėjai neįskaitė.

Visgi svečiai galiausiai išplėšė pergalę, kai 116:12 min. tikslus buvo Marcusas Krugeris.

Beje, tai buvo ilgiausios „Blackhawks“ rungtynės klubo istorijoje.

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!