Savo varžovus išvykose įveikė ir serijose iki keturių pergalių 1-0 pirmauja Niujorko „Islanders“, Čikagos „Blackhawks“ ir Kalgario „Flames“ klubai.

Tik Monrealio „Canadiens“ Kanados ekipų derbyje savo aikštėje nugalėjo Otavos „Senators“.

Vakarų konferencijos ketvirtfinalio mače „Blackhawks“ klubas išvykoje 17,2 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po dviejų pratęsimų 4:3 (0:3, 3:0, 0:0, 0:0, 1:0) nugalėjo Nešvilio „Predators“ ledo ritulininkus ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 1-0.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Niklas Hjalmarssonas (21:43), Patrickas Sharpas (28:32), Jonathanas Toewsas (33:50, 2 rezultatyvūs perdavimai) ir Duncanas Keithas (87:49), o Patrickas Kane'as pasižymėjo dviem rezultatyviais perdavimais.

„Blackhawks“ vartininkas Corey Crawfordas per pirmą kėlinį atrėmė 9 varžovų metimus iš 12, o jį pakeitusio vartininko Scotto Darlingo sąskaitoje - visi 42 atremti metimai.

Arenos šeimininkai šiame mače pirmavo 3:0 po Colino Wilsono (6:07 ir 19:33) ir Viktoro Stalbergo (17:20) įvarčių, o „Predators“ vartininkas Pekka Rinne atrėmė 38 svečių metimus.

Rytų konferencija

Monrealio „Canadiens“ - Otavos „Senators“ - 4:3 (0:1, 4:2, 0:0), - serija 1-0.

Vašingtono „Capitals“ - Niujorko „Islanders“ - 1:4 (1:1, 0:2, 0:1), - serija 0-1.

Vakarų konferencija

Nešvilio „Predators“ - Čikagos „Blackhawks“ - 3:4 (3:0, 0:3, 0:0, 0:0 0:1), - po 2 pratęsimų, serija 0-1.

Vankuverio „Canucks“ - Kalgario „Flames“ - 1:2 (0:0, 1:0, 0:2), - serija 0-1.