23-a startavusi lietuvė po netaiklių šūvių suko 5 baudos ratus ir distancijoje sugaišo 39 minutes 4,2 sekundės.

Sekmadienio lenktynes laimėjo iš antrosios pozicijos startavusi norvegė Tora Berger. Ji su vienu baudos ratu nuotolį įveikė per 33 minutes 56,9 sekundės ir 33.2 sekundės aplenkė dusyk šaudykloje suklydusią praėjusio sezono lyderę suomę Kaisą Makarainen.

Tik trečia finišavo pasaulio taurės varžybų lyderė vokietė Magdalena Neuner, nuo nugalėtojos atsilikusi 1 minute 24,4 sekundės.

1. Tora Berger (Norvegija) 33 min. 56.9 sek. (1 baudos ratas)
2. Kaisa Makarainen (Suomija) atsiliko 33.2 (2)
3. Magdalena Neuner (Vokietija) 1:24.4 (4)
4. Valia Semerenko (Ukraina) 1:27.1 (1)
5. Svetlana Slepcova (Rusija) 1:32.8 (3)
...
35.Diana Rasimovičiūtė 5:07.3 (5)
...
57.Iris Waldhuber (Austrija) 8:07.7 (3)

Iškovojusi dar 6 įskaitinius taškus, D. Rasimovičiūtė su 24 taškais bendroje pasaulio taurės varžybų įskaitoje po trijų lenktynių pakilo į 33-ą vietą tarp 59-ių klasifikuotų biatlonininkių.

Bendra įskaita:

1. Magdalena Neuner (Vokietija) 156 tšk.
59.Reka Ferencz (Rumunija) 1

Vyrų 12,5 km lenktynes laimėjo antrąją pergalę sezone iškovojęs ir bendroje pasaulio taurės varžybų įskaitoje pirmaujantis prancūzas Martinas Fourcade'as. Be klaidų šaudęs Prancūzijos biatlonininkas finiše 25,5 sekundės aplenkė du baudos ratus sukusį švedą Carlą Johaną Bergmaną ir kartą šaudykloje suklydusį čeką Jaroslavą Soukupą.

1. Martin Fourcade (Prancūzija) 32 min. 56.0 sek. (0)
2. Emil Hegle Svendsen (Norvegija) atsiliko 25.5 (2 baudos ratai)
3. Jaroslav Soukup (Čekija) 26.9 (1)
4. Tarje Boe (Norvegija) 52.0 (3)
5. Carl Johan Bergman (Švedija) 52.5 (4)

Vyrų varžybų lyderių rikiuotė bendroje pasaulio taurės įskaitoje (po 3 lenktynių):

1. Martin Fourcade (Prancūzija) 163 tšk.