Nugalėjo kartą šaudykloje suklydęs norvegas Johannesas Thingnesas Boe – 24 min. 39,9 sek.

Antrą vietą užėmė italas Lukas Hoferis (+31,7 sek.; 0 baudos ratų), trečiąją – prancūzas Quentinas Fillonas Maillet (+35 sek.; 0).

Tris baudos ratus turėjęs įveikti 26-erių metų V. Strolia nugalėtojui pralaimėjo 2 min. 48,5 sek.

28-erių metų lietuvis Tomas Kaukėnas (+2.50,6; 1) užėmė 67-tą vietą, o net 8-is baudos ratus sukęs 27-erių metų Karolis Dombrovskis (+7.59,5; 8) liko priešpaskutinis, 112-tas.

Lenktynėse startavo 113 biatlonininkų.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po 23 lenktynių pirmauja 1170 taškus turintis J. T. Boe. Antras – rusas Aleksandras Loginovas (828 tšk.). Trečias – Q. Fillonas Maillet (809 tšk.).

K. Dombrovskis (16 tšk.) tarp 100 klasifikuotų sportininkų yra 85-tas, o V. Strolia (15 tšk.) – 87-tas.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.