21-erių sportininkas ne tik nušalintas nuo šių varžybų – jam gresia ir diskvalifikacija nuo 1 iki 2 metų.

Federacija tokį sprendimą priėmė todėl, kad rusas laiku nepateikė informacijos apie savo buvimo vietą ir dėl to negalėjo būti tikrinamas dėl dopingo ne varžybų metu.

Anot paties D. Lysenkos, tai buvo jo klaida.

„Aš pamiršau įvesti duomenis į sistemą, kur jie turėjo atsidurti. Visi mano dopingo testai buvo neigiami. Labai apmaudu, kad taip atsitiko. Bet kuriuo atveju, mano karjera dar tikrai nesibaigia“, – dėstė šuolininkas į aukštį.

D. Lysenka 2017-ųjų pasaulio čempionate iškovojo sidabro medalį, o šių metų planetos uždarų patalpų pirmenybėse jis iškovojo auksą (2 m 36 cm).

„Deimantinės lygos“ varžybose Monake jis apskritai įveikė į 2 m 40 cm aukštį iškeltą kartelę.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)