Antras pagal pajėgumą planetoje ir šiame turnyre ispanas Rafaelis Nadalis susitiko su tautiečiu Fernando Verdasco ir palaužė jo pasipriešinimą tik po labai atkaklios kovos 7:6 (7:5), 6:7 (4:7), 7:6 (11:9).

Niekur nesitraukia ir trečioji raketė Roger Federeris. Nugalėtojo titulą ginantis šveicaras 6:4, 6:1 eliminavo kortų šeimininką Jamesą Blake'ą.

Ketvirtas pagal skirstymą škotas Andy Murray'us laimėjo prieš Jungtinėms Valstijoms atstovaujantį rusą Alexą Bogomolovą - 6:2, 7:5.

Vyrų turnyro aštuntfinalio rezultatai:

3-Roger Federer (Šveicarija) – James Blake (JAV) – 6:4, 6:1;
2-Rafael Nadal (Ispanija) - Fernando Verdasco (Ispanija) - 7:6 (7:5), 6:7 (4:7), 7:6 (11:9);
1-Novak Djokovič (Serbija) - Q-Radek Štepanek (Čekija) - 6:3, 6:3;
10-Gilles Simon (Prancūzija) - 5-David Ferrer (ESP) - 6:4, 6:7 (3:7) 6:4.
7-Mardy Fish (JAV) - 12-Richard Gasquet (Prancūzija) - 7:5, 7:5;
8-Tomaš Berdych (Čekija) - 9-Nicolas Almagro (Ispanija) - 6:2, 6:2;
4-Andy Murray (D. Briatnija) - Q-Alex Bogomolov (JAV) - 6:2, 7:5;
6-Gael Monfils (Prancūzija) – Philipp Kohlschreiber (Vokietija) – 6:2, 6:2.

Ketvirtfinalio poros:

1-Novak Djokovič (Serbija) – 6-Gael Monfils (Prancūzija)
3-Roger Federer (Šveicarija) – 8-Tomaš Berdych (Čekija)
7-Mardy Fish (JAV) – 2-Rafael Nadal (Ispanija)
4-Andy Murray (D.Britanija) – 10-Gilles Simon (Prancūzija).

Vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 1000 ATP reitingo taškų ir 496 tūkst. JAV dolerių prizas.

Ten pat vykstančiame moterų WTA serijos teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 2,05 mln. JAV dolerių, vienetų varžybose taip pat vyko trečio rato kovos.

Antra varžybų raketė rusė Vera Zvonariova nugalėjo kroatę Petrą Martič - 6:2, 6:2, o ketvirta pagal reitingą kita Marija Šarapova laimėjo prieš 14-a skirstytą tautietę Svetlaną Kuznecovą - 6:2, 6:3.

Itin sunkią pergalę iškovojo 13-oji pagal reitingą Serbijos tenisininkė Jelena Jankovič, 6:3, 5:7, 6:4 įveikusi septintąją raketę iš Italijos Francescą Schiavone.

16-Shuai Peng (Kinija) - Shahar Peer (Izraelis) - 6:3, 6:2;
Nadežda Petrova (Rusija) - Christina McHale (JAV) - 6:3, 6:3.

Nadežda Petrova (Rusija) – 9-Andrea Petkovič (Vokietija)
16-Shuai Peng (Kinija) – 13-Jelena Jankovič (Serbija)
Daniela Hantuchova (Slovakija) – 2-Vera Zvonareva (Rusija)
4-Marija Šarapova (Rusija) – 10-Samantha Stosur (Australija).

Vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 900 WTA reitingo taškų bei 360 tūkst. JAV dolerių čekis.