Pralaimėjusių iš Minesotos gretose pasižymėjo Guillaume'as Katendresse'as (3:33), Mattas Cullenas (29:52) ir Brentas Burnsas (56:39).

Penktadienį Helsinkyje komandos išmėgins jėgas dar kartą.

Nesėkmę sezono starte patyrė Stenlio taurės savininkė Čikagos "Blackhawks" komanda, svečiuose po pratęsimo 3:4 (1:1, 1:2, 1:0, 0:1) nusileidusi Kolorado "Avalanche" ledo ritulininkams.

Pergalingą įvartį nugalėtojams ketvirtą pratęsimo minutę pelnė Paulas Stastny (63:40), kuris taip pat pasižymėjo ir antrame kėlinyje (33:51).

Be jo po įvartį į svečių iš Čikagos vartus įmušė Chrisas Stewartas (16:30) ir Mattas Duchene (26:13), o čempionų komandoje įvarčius pelnė Bryanas Bickellas (4:37), Marianas Hossa (38:24) bei Patrickas Sharpas (50:25).