Pora valandų trukusioje ceremonijoje dalyvavo Kinijos Liaudies Respublikos premjeras Li Keqiangas, TOK prezidentas Thomas Bachas, žaidynių organizacinio komiteto pirmininkas Li Xueyongas. TOK prezidentas oficialiai pranešė, kad varžybose dalyvavo 204 olimpinių komitetų atstovai, dėkojo kinams už puikiai surengtas žaidynes.

Parodytas filmuotas siužetas apie Argentinos sostinę Buenos Aires, kuriose vyks trečios jaunimo (iki 18 metų) žaidynės 2018-ais. Atvykti į savo šalį iš ekrano kvietė ir geriausias pasaulio futbolininkas argentinietis Leonelis Messi.

Koncertinėje programoje pasirodė daug jaunų atlikėjų, dainavo ir šalies estrados žvaigždės. Neapsieita ir be įspūdingų oro akrobačių pasirodymo.

Žaidynių ugnis užgeso. Sudie, svetingasis Nandzinge, sėkmingo pasirengimo Buenos Airėms.

Neoficialioje medalių lentelėje Lietuva užėmė 19-ą vietą tarp 203 valstybių. Lietuviai iškovojo 8 medalius. Krepšininkai ir plaukikė Rūta Meilutytė (dukart) pasipuošė aukso, plaukikas Povilas Strazdas ir kanojininkas Vadimas Korobovas pelnė sidabro medalius, o penkiakovininkas Dovydas Vaivada ir tenisininkė Akvilė Paražinskaitė (dusyk) buvo apdovanoti bronza.

Apie 20.30 val. Lietuvos laiku ketvirtadienį mūsų šalies delegacija iš olimpinio kaimelio pajudės į Šanchajaus oro uostą. Iš ten laukia ilga kelionė lėktuvu į Vokietijos miestą Frankfurtą, o paskui jau į Vilnių.

Kelionėje Lietuvos sportinė delegacija praleis ilgiau nei parą. Vilniuje, jeigu lėktuvai nevėluos, mūsiškiai turėtų nusileisti rugpjūčio 29 d., 23.25 val.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės