Šį kartą geriausi Lietuvos boulingo žaidėjai rungtyniavo didžiausiame šios sporto šakos centre šalyje - uostamiesčio „Apollo“ boulinge. Jame susibūrė net 120 žaidėjų.

Gimtosios sienos padėjo tik vienam Klaipėdos boulingo meistrui - daugkartiniam įvairiausių turnyrų laimėtojui Žilvinui Perminui (Klaipėdos BK). Jis vyrų I diviziono finale 268:206 įveikė kaunietį Paulių Bagdoną („Sportinio boulingo asociacija“) nors pusfinalyje tik po nervingos kovos 218:164 palaužė kitą kaunietį Kristijoną Sergejevą („Straikas plius“). Pastarasis tvirtai laimėjo atrankos varžybas, bet turėjo tenkintis galutine trečia vieta, kurią iškovojo mažajame finale 245:178 įveikdamas Aidą Daniūną („Straikas plius“).

Po 5 reitingo turnyrų vyrų I diviziono bendroje įskaitoje pirmauja P. Bagdonas (360 taškų, neskaičiuojant blogiausio rezultato), lenkiantis A. Daniūną (312) ir Liną Sasnauską (245). Turnyro Klaipėdoje laimėtojas Ž. Perminas turi 218 taškų ir dalinasi 5-6 vietas su kauniečiu Kęstučiu Gudausku. Teisę kovoti finale pelnys 24 geriausi žaidėjai.

Vyrų antrojo diviziono varžybų laimėtoju tapo šiaulietis Marius Šiaudikis, finale 193:181 nugalėjęs vilnietį Algirdą Motiejūną. Trečia vieta džiaugėsi druskininkietis Arūnas Šapoka, „bronzinėje“ partijoje 221:185 pranokęs šiaulietį Audrių Biliūną.

III divizione prizininkais tapo Darius Bartašius (Šiaulių boulingo asociacija), Gediminas Šlyžius (Klaipėdos „Gintarinis straikas“) ir Pavelas Grickevičius (Klaipėdos „Gintarinis straikas“).

Kaip visada, nenuspėjama kova vyko moterų varžybose. Jų nugalėtoja šį kartą tapo vilnietė Rūta Ryliškienė (Vilniaus boulingo akademija), lemiamoje kovoje 214:199 palaužusi Klaipėdos boulingo klubo atstovę Letą Anužienę. Trečia šį kartą liko kita šeimininkų atstovė Daiva Perminienė, mažajame finale nugalėjusi kaunietę Laimą Spancerienę 189:179.

Būtent moterų varžybose atkakliausios kovos vyko pusfinalyje. Šiame etape R. Ryliškienė palaužė D. Perminienę tik 201:197, o L. Anužienė įveikė D. Spancerienę 190:184.

Nepaisant trečios vietos, bendrosios moterų įskaitos tvirta lydere išliko D. Perminienė, turinti 370 taškų. Antra žengia L. Anužienė (297), trečia - Jūratė Palaimaitė (260). Turnyro Klaipėdoje laimėtoja R. Ryliškienė reitinge žengia penkta (224). Moterų čempionato finale kovos 9 geriausios žaidėjos iš atrankos varžybose dalyvaujančių 26 sportininkių.

Jaunimo kategorijoje savo pranašumu neleido suabejoti vilnietis Rokas Rudžinskas (Žirmūnų BK), aplenkęs vis tobulėjantį kaunietį Kiprą Kriaučiūną (Sportinio boulingo asociacija) ir vos 10-metį vilnietį Lauryną Narušį („Apolonas“).

Tarp senjorų geriausiai sekėsi Arvydui Musteikiui (Vilniaus „Apolonas“), už nugaros palikusiam marijampolietį Antaną Pakinkį ir klaipėdietį Sergejų Vasiljevą.

Paskutinis sezono reitingo turnyras vyks gegužės 1-8 dienomis.