Nugalėjo be klaidų šaudžiusi ukrainietė Julija Džima (21 min. 2,3 sek.). Antrą ir trečią vietas užėmė rusės Svetlana Slepcova (+27 sek., 0 baudos ratų) ir Irina Starych (+37,8 sek., 1).

25-erių metų N. Paulauskaitė, kuriai teko įveikti vieną baudos ratą, nugalėtojai pralaimėjo 3 min. 2,5 sek.

20-metė lietuvė Kotryna Vitkūnaitė (+4.38,1, 2) tarp 90 sportininkių liko 75-a.

Persekiojimo lenktynėse šeštadienį startuos 60 biatlonininkių.

Jaunieji Lietuvos biatlonininkai varžybose Slovėnijoje aplenkė vieną komandą

Slovėnijoje vykstančių Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) jaunimo (1996 metų gimimo ir jaunesni) taurės trečio etapo varžybų mišrioje estafetėje 2x6 ir 2x7,5 km penktadienį Lietuvos komanda aplenkė tik Turkijos ekipą ir užėmė 11-ą vietą.

Nugalėjo baudos ratų išvengę Rusijos biatlonininkai.

Lietuvos rinktinė Raminta Dindaitė, Ana Jesipionok, Nikita Romanovas ir Valentinas Kaznačenka nugalėtojams pralaimėjo 15 min. 57,5 sek. Mūsų šalies sportininkai panaudojo 11 papildomų šovinių ir turėjo įveikti vieną baudos ratą.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.