Nugalėjo be klaidų šaudžiusi ir baudos ratų išvengusi čekė Gabriela Koukalova – 22 min. 28,5 sek. Antrąją vietą užėmė suomė Kaisa Makarainen (+21,3 sek.; 2 baudos ratai), trečiąją – prancūzė Marie Dorin Habert (+24,0; 1).

31-erių metų N. Kočergina turėjo įveikti vieną baudos ratą ir nugalėtojai pralaimėjo 2 min. 26,3 sek.

32-ejų metų D. Rasimovičiūtė (+3.43,0; 2) užėmė 71-ą vietą, o 20-metė Gabrielė Leščinskaitė (4.52,5; 2) buvo 81-a.

Lenktynėse dalyvavo 90 biatlonininkių. Persekiojimo lenktynėse dalyvaus 60 sportininkių.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje pirmauja vokietė Laura Dahlmeier. Ji turi 410 taškų. Antrąją vietą užima K. Makarainen (366 tšk.), trečiąją – G. Koukalova (365 tšk.).

Iš viso klasifikuotos 82 biatlonininkės.

Nacijų taurės įskaitoje Lietuvos komanda (1024 tšk.) užima 22-ą poziciją. Pirmauja Prancūzijos ir Vokietijos ekipos (po 2845 tšk.).

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.