15 km asmeninėse lenktynėse lietuvė gavo 4 baudos min. ir, finišavusi per 51 min. 6.2 sek., užėmė 38-tą vietą. Ši pozicija leido N. Kočerginai pelnyti 3 įskaitinius pasaulio taurės taškus.

Po pirmosios šaudymo serijos lietuvė dalijosi 19-20 vietas, bet antroje šūvių serijoje padarė 2 klaidas ir nukrito į 48-tą poziciją. Po trečios šūvių serijos (dar 2 klaidos) N. Kočergina atsidūrė 64-oje pozicijoje, bet paskutinėje šūvių serijoje neklydo, pakilo į 40-tą vietą, o paskutiniame rate aplenkė dar dvi konkurentes.

Kita Lietuvos atstovė Marija Kaznačenko šaudykloje taip pat padarė 4 klaidas, bet užėmė vos 83-ią vietą (57:21.5) tarp 86 sportininkių. Lietuvė pirmose dvejose šaudymo serijose nepadarė klaidų ir rikiavosi 39-ta, tačiau 4 klaidos per likusias dvejas šaudymo serijas nubloškė M. Kaznačenko į autsaiderių gretas.

Įtikinamą pergalę iškovojo suomė Kaisa Makarainen (0 klaidų, 43:54.8 min.). Nuo jos gerokai atsiliko pagrindinė konkurentė baltarusė Darija Domračiova (1, 45:13.1), o trečia liko čekė Veronika Vitkova (0, 45:15.7).

Bendroje pasaulio taurės įskaitoje pirmaujanti K. Makarainen turi 811 taškų. Antra rikiuojasi D. Domračiova (777 tšk.), o į trečią vietą pakilo V. Vitkova (600 tšk.).

Tris taškus turinti N. Kočergina užima 87-tą poziciją.

Kiek vėliau ketvirtadienį vyrų 20 km asmeninėse lenktynėse startuos du lietuviai – Tomas Kaukėnas bei Karolis Dombrovskis.