Tik pustaškiu mažiau surinkęs Kauno JSO mokyklos auklėtinis Domantas Klimčiauskas (treneris Kęstutis Kaunas), užėmė antrąją vietą.

Trečiojoje vietoje (6,5 taško) liko šiaulietis Tauras Narmontas (treneris Gintautas Plungė).

Varžybų nugalėtojas iškovojo teisę atstovauti Lietuvai pasaulio jaunimo (vaikinų iki 20 m.) šachmatų čempionate, kuris 2008 m. rugpjūčio 2-16 dienomis vyks Antalijoje (Turkija).

Tuo pačiu metu vykusiose Lietuvos moterų šachmatų čempionato atrankos varžybose buvo kovojama dėl trijų kelialapių į 2008 m. varžybų finalą. Pirmąją ir antrąją vietą po 7 ratų kovos šveicariška sistema, surinkusios po 6 taškus užėmė Brigita Laurušaitė ir Simona Limontaitė, o trečiasis kelialapis atiteko Kristinai Apanavičiūtei (5 tšk.).

Čempionatus organizavo Lietuvos šachmatų federacija.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.