Pasaulio jaunimo reitingo lyderei aukščiau pakilti neleido nesėkmingas pasirodymas fechtavimosi rungtyje. Joje K. Gužauskaitė užėmė 25-ą vietą.

Plaukime Lietuvos atstovė buvo 5-a, jodama surinko maksimalius 300 taškų, o kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje užėmė 9-ą vietą. Iš viso K. Gužauskaitė surinko 1285 taškus.

Jojimo rungtis sužlugdė Gintarės Venčkauskaitės galimybes užlipti ant prizininkų pakylos. Kaunietei burtai lėmė prastą žirgą, kurio nepavyko suvaldyti, todėl trasos nebaigusi sportininkė gavo 0 taškų.

Fechtavimesi G. Venčkauskaitė buvo 28-a, plaukime - 7-a, kombinuotoje rungtyje - 2-a. Iš viso mūsų sportininkė surinko 1001 tašką ir liko 27-oje vietoje.

Varžybose Minske taip pat dalyvavo Lina Batulevičiūtė ir Vilma Juchnevičiūtė. L. Batulevičiūtė galutinėje įskaitoje užėmė 11-ą vietą (20 vieta fechtavime, 28 - plaukime, 10 - jojime, 6 - kombinuotoje rungtyje, 1252 taškai), o V. Juchnevičiūtė - 16-ą (14, 27, 14, 18; 1234).

Atvirame Baltarusijos čempionate šį kartą dalyvavo gausus būrys pajėgių sportininkių iš viso pasaulio. Nugalėtoja tapo pasaulio elitui priklausanti lenkė Oktawia Nowacka (1358), antrą vietą užėmė kanadietė Melanie McCann (1317), o trečia liko Argentinai atstovaujanti Irina Chochlova (1315).