R. Čepauskas ant menčių paguldė Abdulą Džamaldinovą, pusfinalyje rezultatu 4:12 nusileido Daniilui Kajlevičiui, o kovoje dėl bronzos aiškia persvara (8:0) įveikė Michailą Kuzmyčių. Svorio kategorijoje grūmėsi 13 imtynininkų.

E. Subotkevičius imtyje dėl išėjimo į finalą pralaimėjo Daniilui Šimkovičiui (1:3), tačiau prieš tai vykusiame ketvirtfinalyje ant menčių paguldė Dmitrijų Koptiuką ir bronzinėje akistatoje taip pat aiškia persvara nugalėjo Eugenijų Gosą. Svorio kategorijoje kovojo 13 atletų.

Visi Lietuvos imtynininkų varžovai atstovavo įvairiems Baltarusijos klubams.

Varžybose dėl apdovanojimų kovojo 119 sportininkų.

Tuo metu Latvijos sostinėje vykusiose graikų-romėnų imtynių varžybose vilnietis Lukašas Malyško iškovojo nugalėtojo titulą. Trenerių Vladimiro Audicko ir Olego Antoščenkovo auklėtinis svorio kategorijoje iki 73 kilogramų įveikė Latvijos imtynininkus I. Osipovą, A. Ziedinį ir D. Kuzminą. Svorio kategorijoje galynėjosi 6 atletai.

Titas Kunca (53 kg) nugalėjo latvius J. Marininą ir D. Cibulį, tačiau nusileido M. Puzirevskiui ir buvo apdovanotas sidabro medaliu.

Trečią vieta varžybose iškovojo Artūras Snetkovas (65 kg).

Pirmenybėse Rygoje kovojo 130 imtynininkų.