22-ejų metų M. Marozaitė 200 m distanciją įveikė per 11,044 sek.

Greičiausia atrankoje buvo vokietė Emma Hinze (10,887 sek.).

Atrankoje dalyvavo 22 sportininkės. 10 greičiausių dalyvių iškart pateko į aštuntfinalį, o 11-22 pozicijas užėmusios dviratininkės savo jėgas aiškinsis šešioliktfinalyje.

Aštuntfinalio važiavime 22-ejų metų lietuvė pralaimėjo ukrainietei Olenai Starikovai.

2016 metų šios rungties Europos čempionė Simona Krupeckaitė Glazge nusprendė šiose varžybose nestartuoti. Jai liko keirino rungtis.

Moterų 25 km taškų lenktynėse 18-metė lietuvė Kristina Kazlauskaitė nefinišavo.

Čempione tapo italė Maria Confalonieri.

Moterų 3000 m asmeninėse persekiojimo lenktynėse Kristina Kazlauskaitė liko paskutinė – 28-a.

18-metė Europos pirmenybių debiutantė finišavo per 3 min. 58,776 sek. Iki priešpaskutinės pozicijos jai pritrūko beveik 7 sekundžių.

Į finalą pateko vokietė Lisa Brennauer (3.28,152) ir britė Katie Archibald (3.30,893), o dėl bronzos kovos lenkė Justyna Kaczkowska (3.33,355) bei baltarusė Ina Savenka (3.34,233).

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.