Arenos šeimininkai beveik 20 tūkst. žiūrovų akivaizdoje pirmavo po Braydeno Schenno (19:53) įvarčio, tačiau antrame kėlinyje (37:06) pusiausvyrą sugrąžino Philas Kesselas.

Pergalingus įvarčius svečiams trečiame kėlinyje (42:30 bei 59:37) pelnė Dave'as Bollandas.

Toronto ekipos vartininkas Jonathanas Bernier atrėmė 31, o Filadelfijos komandos vartininkas Steve'as Masonas - 22 varžovų metimus.

Pirmajame NHL reguliaraus sezono mače „Maple Leafs“ ekipa išvykoje 4:3 įveikė Monrealio „Canadiens“ ledo ritulininkus.

Kituose NHL čempionato mačuose pergales iškovojo arenų šeimininkai: Detroito „Red Wings“ klubas 2:1 (2:0, 0:0, 0:1) nugalėjo Bafalo „Sabres“ komandą, o Kolorado „Avalanche“ ritulininkai 6:1 (1:0, 3:0, 2:1) sutriuškino Anahaimo „Ducks“ ekipą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)