Pirmadienį „Auksinės“ grupės, kurioje varžėsi 39-ios pajėgiausios sportininkės, vienuoliktame ir dvyliktame plaukime M. Eidukevičiūtė užėmė atitinkamai 27-ą ir 32-ą vietą bei per dešimt geriausių plaukimų surinko 219 baudos taškų.

Geriausiai čempionate lietuvei sekėsi penktame plaukime, kai ji finišavo ketvirta.

V. Andrulytė, paskutines tris dienas kovojusi „Sidabrinėje“ buriuotojų (40-77 vietos) grupėje, pirmadienį laimėjo vienuoliktą plaukimą ir buvo antra dvyliktame plaukime bei surinko 81-ą baudos tašką.

Pasaulio čempione pirmą kartą šios rungties istorijoje tapo Kroatijos atstovė Tina Mihelič (39 baudos tšk.), vos 4 baudos taškais aplenkusį suomę Tuulą Tenkanen.

Bronza atiteko amerikietei Paigei Railey (58 baudos tšk.), kuri planetos pirmenybėse buvo trečia ir 2010 bei 2011 metais.

Prieš metus pasaulio pirmenybių sidabrą Vokietijoje iškovojusi olimpinė čempionė kinė Lijia Xu (94 baudos tšk.) liko devinta, Londono olimpinių žaidynių ir šių metų Europos pirmenybių sidabro medalininkė olandė Marit Bouwmeester (123 baudos tšk.) tenkinosi šešiolikta pozicija, o šių metų Europos čempionė airė Annalise Murphy (156 baudos tšk.) užėmė tik 23-ią vietą.

Praėjusiais metais Vokietijoje vykusiame šios klasės pasaulio čempionate triumfavusi lietuvė Gintarė Scheidt kovo mėnesį susilaukė antro sūnaus ir yra motinystės atostogose.