aA
Smalsu, kuriuos atletus geriausių Lietuvos sportininkų rinkimuose palaiko žinomi žmonės? Kam atitenka modelio Solveigos Mykolaitytės, humoristo Pauliaus Ambrazevičiaus, Seimo narės ir šachmatų didmeistrės Viktorijos Čmilytės, sausumos pajėgų vado gen. mjr. Valdemaro Rupšio ir radisto Jono Nainio simpatijos? Šie ir kiti žmonės apsilankė „LTeam apdovanojimų“ balsavimo platformoje ir atidavė savo balsus už labiausiai nusipelniusius sportininkus.
Viktorija Čmilytė, Paulius Ambrazevičius, Solveiga Mykolaitytė, Valdemaras Rupšys
© DELFI montažas

Vėliau jie buvo paprašyti įvardinti bent vieną sportininką, komandą ar trenerį, kuriam geriausių Lietuvos sportininkų rinkimuose labiausiai linki pergalės.

Paulius Ambrazevičius, „Humoro klubo“ komikas:

„Šiemet dėl geriausio vyrų sportininko plėšausi tarp Andriaus Gudžiaus ir Dano Rapšio. Andrius Gudžius man labai patinka, nes kaip ir aš, yra šviesus, tvirtas ir iš kaimo. Kai žiūrių į jį, kažkaip matau save (juokiasi, – red. past.). O Danas Rapšys – panevėžietis. Aš mėgstu žmones iš to miesto (mano žmona iš ten), tai net nežinau, ką pasirinkti... Jeigu rinksiuosi ne panevėžietį – pyks žmona, jeigu ne sportininką iš kaimo – jausiuosi kaltas. Man geriausia ir mėgstamiausia kiekvienų metų komanda yra Vilniaus „Rytas“, bet šįkart renkuosi porinę vyrų keturvietę – visi labai geri vyrai, yra tekę susidurti. Moterų komanda – irgi irkluotojos“.

Solveiga Mikolaitytė, modelis:

„Savo palaikymą ir balsą, kaip buvusi lengvaatletė ir moteris moteriai, siunčiu stipriausiai šalies lengvaatletei Livetai Jasiūnaitei. Metų proveržio nominacija, kaip puikus paskatinimas galėtų būti skirtas labai jaunai ir perspektyviai sportininkei Kotrynai Teterevkovai. Manau, jog žmonių palaikymas suteiks jėgų ir dar didesnės motyvacijos tokiam jaunam žmogui stiprioje sporto kovoje siekti dar didesnių pergalių. Balsavau už moterų komandą Mildą Valčiukaitę ir Ievą Adomavičiūtę.

Buvo smagu stebėti stiprėjančią Lietuvos ledo ritulio rinktinę su prie komandos prisijungusiais Dainiumi Zubrumi ir Dariumi Kasparaičiu. Mano palaikymo sulaukia mano sporto pasaulyje naujai atrastos ir mėgstamos sporto šakos atstovas Egidijus Kavaliauskas. Sveikinu visus „LTeam apdovanojimams 2018“ nominuotus sportininkus, taip pat ir jų trenerius. Visiems linkiu ryžto ir ištvermės pasiekti visas savo užsibrėžtas pergales. Jūs visi esat Lietuvos garbė“.

Rytis Kazlauskas, sporto komentatorius:

„Vienas mano „LTeam apdovanojimuose 2018“ – Andrius Gudžius. Praėjusiais metais iškovotas pasaulio, o šiais metais ir Europos čempiono titulas, tikiu, kad yra tolesnių pergalių pradžia. Tai bus labai rimtas kandidatas šturmuoti prizininkų pakylą Tokijo olimpinėse žaidynėse. Dar smagiau būtų pamatyti Andrių sudrebinant Jurgeno Schulto užfiksuotą ir dar nuo 1986 metų nepagerintą pasaulio disko metimo rekordą.

Negaliu nepaminėti ieties metikės Livetos Jasiūnaitės pasirodymo praėjusią vasarą. Iškovotas bronzos medalis Europos čempionate tapo didžiule ir malonia staigmena visiems sporto gerbėjams. Malonu, kai medalį iškovoja jauna sportininkė, įveikdama ne vieną žymiai labiau patyrusią ieties metikę. Mano balsai šiai atletei – „Metų sportininkės“ ir „Metų proveržio“ nominacijose.

O „Metų mėgstamiausiu“ sportininku įvardinčiau krepšininką Domantą Sabonį. Išlįsti iš tėčio, kuris yra Arvydas Sabonis, šešėlio nėra lengva, bet Domantas jau įrodė, kad yra vienas geriausių jaunų NBA krepšininkų, laužantis prognozes ir renkantis dvigubus dublius. Be to, tai yra žmogus noriai atstovaujantis Lietuvos rinktinei. Didžiulis noras žaisti už Lietuvos rinktinę prideda dar daugiau žavesio sparčiai progresuojančiai Lietuvos krepšinio žvaigždei“.

Gen. mjr. Valdemaras Rupšys, sausumos pajėgų vadas:

„Didžiuojamės sportininkais, kurie jau pasiekę aukštų rezultatų atranda karinę tarnybą, taip prisideda prie šalies gynybos ir kariuomenės įvaizdžio formavimo. Savo balsą atiduodu visiems trims balsavime buvusiems atletams, kurie išdidžiai dėvi sportinę ir karinę uniformą atstovaudami Lietuvai: penkiakovininkams Justinui Kinderiui ir Laurai Asadauskaitei-Zadneprovskienei bei biatlonininkui Tomui Kaukėnui. Atrodo, kovoje dėl titulo liko tik pastarasis. Ačiū jiems visiems ir sėkmės siekiant olimpinių aukštumų“.

Jonas Nainys, Radistas:

„Šių metų rinkimuose labiausiai palaikau du atletus. Mėgstamiausiu sportininku rinkčiau Egidijų Kavaliauską – jo pasiekimai atima žadą. Tokio kieto ir nenugalimo „bičo“ Lietuva dar neturėjo. Jis mane žavi savo paprastumu ir neįtikėtina jėga, kuria paguldo stipriausius pasaulio boksininkus. Lietuva turi kuo didžiuotis. Geriausia atletė man – tokia pati mėgstama kaip Egidijus Kavaliauskas – Rūta Meilutytė. Ja žaviuosi ir žavėsiuosi net kai baigs karjerą.

Ir apskritai, Lietuva sporto pasaulyje vis labiau kalą stiprų vinį jau ne tik krepšinio srityje. Gera stebėti, palaikyti ir mėgautis visų sportininkų pasiekimais“.

Viktorija Čmilytė, šachmatų didmeistrė, Seimo narė:

„Be konkurencijos tarp vyrų geriausias šįmet yra Andrius Gudžius. Pastaraisiais metais jis vienas ryškiausių šalies sportininkų. „Metų sportininkės“ nominacijoje savo balsą atiduodu ieties metikei Livetai Jasiūnaitei. Ji tikrai to verta.

Metų vyrų komanda? Didžiausią įspūdį paliko Lietuvos ledo ritulio rinktinė. Gal pasirinkimas neįprastas, bet taip yra. Moterų – irklavimo porinė dvivietė, Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė.

Trenerio kategorijoje rinkčiausi ne iš sąrašo. Manau, verta čia paminėti Giedrių Martinionį, kuris yra pirmasis Rūtos Meilutytės, o dabar – Agnės Šeleikaitės treneris. Agnę matyčiau ir metų proveržio nominacijos nugalėtoja“.

Paulius Cubera, TV3 sporto žinių vedėjas:

„Tarp vyrų šiemet konkurencija tikrai didžiulė ir išrinkti vieną objektyviai tikrai sunku. Visgi labiausiai man įstrigo A. Gudžiaus pergalė, todėl balsuočiau už jį. Tarp moterų, manau, viskas aišku. Metų žvaigždė – L. Jasiūnaitė. Geriausia komanda man – plaukikų rinktinė. Nors ir be medalio, bet su nuostabiu rezultatu sporte, kur konkurencija bene didžiausia. Tarp moterų – irkluotojos M. Valčiukaitė ir I. Adomavičiūtė šiemet pasiekė tikrai daugiausiai“.

Valdas Dambrauskas, Rygos RFS komandos vyriausiasis treneris:

„Džiugu, kad šie metai buvo turtingi Lietuvos sportininkų pasiekimais ir konkurencija geriausiųjų rinkimuose yra tokia atkakli. Mano manymu geriausiu Lietuvos sportininku labiausiai nusipelno būti Andrius Gudžius. Geriausia moteris sportininkė šiemet man yra Simona Krupeckaitė.

Neįmanoma nesistebėti šios sportininkės charakteriu. Niekada nepasiduodanti, niekada nepavargstanti, nuolatos garsinanti Lietuvą, nuolatos lipanti ant nugalėtojų pakylos. Šiemet iškovota trečia vieta pasaulyje yra dar vienas įrodymas, kad sporte ne pasas, o įdedamas darbas ir noras yra lemiami veiksniai siekiant rezultato.

Geriausia metų sporto komanda, be jokių abejonių yra Lietuvos ledo ritulio rinktinė. Jų aukso medaliai ir iškovotas kelialapis į I A divizioną yra neeilinis įvykis Lietuvos sporto istorijoje. Sporto šaka, kuria Lietuvoje užsiimama pusiau mėgėjiškai, įrodė, kad labai norint, esant motyvuotiems, galima daryti stebuklus. Kitaip, kaip stebuklas, to fakto, kad ši rinktinė turės galimybę varžytis tam, kad žaistų su geriausiomis planetos rinktinėmis, pavadinti negalima“.

Timūras Augucevičius, „Radiocentro“ laidų vedėjas:

„Metų sportininkas – Andrius Gudžius, nes monstras. Ir savas, nuoširdus. Netikėkit, jei kas sakys kitaip (juokiasi). Metų sportininkė – Liveta Jasiūnaitė. Mergina, kuri kažkada gėdindavosi prisipažinti, kad mėto ietį. Mane tai veža.

Metų komanda – Lietuvos ledo ritulio komanda. Nes joje žaidė mūsų legendos, nes savo pergalėmis ji įkvėpė naują gyvybę Lietuvos ledo rituliui“.

Vytaras Radzevičius, keliautojas, rašytojas:

„Geriausias sportininkas man yra Danas Rapšys. Jis tarp kandidatų iškovojo daugiausiai medalių tarptautinėse varžybose, o tarp jų ir Europos čempionato apdovanojimą. Geriausia sportininkė – Rūta Meilutytė. Prie kosminių Rūtos rezultatų pripratę Lietuvos sporto mėgėjai visada nori daugiau, bet vien du aukso medaliai Europos čempionate ko verti.

Geriausia komanda – Lietuvos ledo ritulio rinktinė. Ši komanda sutraukė ir minias žiūrovų, ir pasiekė gerą rezultatą – aukso medalius savo divizione pasaulio čempionate. Su D. Zubrumi ir D. Kasparaičiu tai buvo tikra svajonių komanda.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Olimpinio prizininko žudikai ilgam patupdyti už grotų (2)

Dviem vyrams, pripažintiems kaltais dėl kazachų čiuožėjo Deniso Teno nužudymo, ketvirtadienį...

Lietuvos 20-mečių ledo ritulio rinktinė nugalėjo ispanus įvarčių vaizdo įrašas (1)

Taline (Estija) vykstančio pasaulio jaunimo (iki 20 metų) ledo ritulio čempionato II diviziono A...

Geriausias Lietuvos regbio-7 žaidėjas Bagužis: tikiuosi, kad užkursime pirtį Portugalijai

Geriausiu 2017 metų Lietuvos regbio-7 žaidėju buvo pripažintas Domantas Bagužis . Pirmą kartą...

Po ilgos pertraukos į Šiaulius grįžta Lietuvos imtynių čempionatas

Savaitgalį Šiauliuose po ilgos pertraukos vyks Lietuvos imtynių čempionatas. Graikų-romėnų...

Luisvilio tarptautinis oro uostas bus pavadintas bokso legendos Muhammado Ali vardu (7)

Luisvilio tarptautinis oro uostas JAV Kentukio valstijoje bus pavadintas bokso legendos Muhammado Ali...

Top naujienos

Globos namuose augančių vaikų seserys šaukiasi pagalbos: juos nori atskirti ir išvežti į užsienį (226)

„Jie nenori būti įvaikinti į užsienį ir išskaidyti po vieną, po du“, – teigė su DELFI...

Pasiūlymas uždirbti 2 tūkst. eurų atsirūgo: darbdavys nemoka pinigų, grasina susidoroti (77)

Į DELFI redakciją kreipėsi darbuotojas Marius (vardas pakeistas – DELFI), kuriam darbdavys neva...

Netikrame puslapyje – šauktinių sąrašai: apsigauti galėjo ne vienas (36)

Trečiadienį šalies jaunuoliai jau galėjo sužinoti, ar šiemet yra pašaukti atlikti privalomąją...

Dakare – iškilmingai apdovanoti pasiekę finišą, o lietuviai prieš šventę spėjo nuveikti gerą darbą papildyta 04.38 (20)

Dakaras nėra užbaigtas, kol jo dalyvis nepravažiuoja pro finišo arką. Tokia procedūra...

Žvejų laukia svarbus draudimas: vienas nusižengimas gali gerokai paploninti piniginę (28)

Besilaikanti neigiama oro temperatūra ir užsalę vandens telkiniai – tikra laimė ir pramoga...

Algis Kriščiūnas: išsirinkę pirmąjį būstą Kanaruose padarėme brangiausią klaidą (15)

„Atsibudę ryte išėjome į gatvę ir supratome, kad padarėme turbūt brangiausią klaidą...

20 maisto produktų, kuriuos reikia valgyti metant svorį (1)

Ne visos kalorijos yra vienodos. Skirtingi maisto produktai organizme įveikia skirtingus medžiagų...

Nusivylimas Klaipėdoje: iš „Atlanto“ liko tik vardas ir sirgaliai

„Deja, iš „Atlanto“ yra likęs tik pavadinimas ir nuostabūs sirgaliai, kuriuos labai gerbiu ir...

Teismas nusprendė: Naujosios Zelandijos pora į gimtinę grįžo be 9-metės (1433)

Vilniaus apygardos teismas trečiadienio popietę paskelbė sprendimą tarptautinio įvaikinimo...

Įspūdingą Sabonio seriją nutraukę „76ers“ iškovojo triuškinamą pergalę Indianapolyje (5)

NBA pirmenybėse vieną skaudžiausių sezono pralaimėjimų patyrė Indianos „Pacers“ (29-15)...