Didžiojo slalomo trasoje startavo 60 jaunųjų olimpiečių. Per pirmą nusileidimą A. Drukarovas užėmė 32-ąją vietą. 14 sportininkų nefinišavo. Po antrojo nusileidimo sportininkas galutinėje įskaitoje palypėjo iki 27-osios vietos. A. Drukarovo dviejų nusileidimų laiko suma - 2 min. 47,66 sek.

„Tai labai sudėtinga ir ilga trasa, ne tokia, kokios paprastai būna FIS (Tarptautinės slidinėjimo federacijos) varžybose. Ja nusileisti užtrunka apie minutę 20 sekundžių, tai yra labai daug. Trasa sudėtinga, bet graži, reikia ją pajausti. Šiandien tikėjausi geresnio rezultato, bet neatradau ryšio su trasa. Tikiuosi kitose varžybose pasiseks geriau“, – po finišo sakė A. Drukarovas, kurio vasario 19 d. dar laukia slalomo rungtis.

Varžybų nugalėtoju tapo ir jau trečiąjį aukso medalį šiose žaidynėse iškovojo amerikietis Riveris Radamusas (2 min. 35,05 sek.), sidabras atiteko japonui Yohei Koyamai (2 min. 36,12 sek.), bronza – vokiečiui Antonui Grammelui (2 min. 36,54 sek.).

Biatlonininkams šeštoji žaidynių diena nebuvo sėkminga. Prie mišrios estafetės starto išsirikiavo 27 komandos. Lietuviai, aštuoniose ugnies linijose iš viso išnaudoję net 18 papildomų šovinių ir sukę penkis baudos ratus, distanciją įveikė per 48 min. 13,7 sek., nuo nugalėtojų atsiliko 6 min. 38,3 sek. Aplenkę dvi ekipas bendroje įskaitoje, mūsų šalies atstovai užėmė 25-ają vietą.

Auksą iškovojo Kinijos (41 min. 35,4sek.; 2 baudos ratai), sidabrą – Norvegijos(41 min. 35,6 sek.;1), o bronzą – Rusijos biatlonininkai (41 min. 50,3 sek.;3).

Ketvirtadienį slalomo trasoje startuos Eglė Augustaitytė, 10 km distancijoje varžysis slidininkas Rokas Vaitkus, Iššūkių turnyro finale kovos ledo ritulininkas Dinas Mukovozas.