Lietuviams pirmame kėlinyje sunkiai sekėsi sukurti progas atakuoti nuo 6 metrų linijos. Mūsiškiams, žaidžiant gynyboje be pagrindinių ekipos gynybos ramsčių, varžovai nesunkiai rasdavo kelią iki lietuvių ginamų vartų. Pirmasis kėlinys baigėsi 10:14 varžovų naudai.

Antrame kėlinyje Lietuvos rinktinei pavyko sumažinti atsilikimą ir ekipas skyrė tik vieno įvarčio santykis. Tačiau vengrams iki rungtynių pabaigos pavyko išlaikyti pranašumą, kas varžovams leido iškovoti sunkią pergalę šiame turnyre.

Lietuvos rinktinės gretose rezultatyviausi buvo pagrindinės rinktinės žaidėjai Mindaugas Dumčius ir Karolis Stropus, pelnę po 5 įvarčius. Po 3 įvarčius pridėjo Tadas Stankevičius, Skirmantas Plėta ir Gabrielius Virbauskas.

Primename, kad Lietuvos rinktinė šiame turnyre remiasi mažiau nacionalinėje komandoje rungtyniaujančiais rankininkais.

Trečiadienį lietuvių laukia paskutinė akistata tarptautiniame turnyre Lenkijoje. Lietuvos rinktinė 12 val. išmėgins jėgas su Liuksemburgo komanda. Tiesiogines vaizdo transliacijas galima stebėti internete.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)