Tai jau buvo antroji varėniškių pergalė prieš šią debiutantų ekipą. Pirmoji akistata, vykusi 2012 metų spalio 20 dieną, Varėnoje baigėsi aikštės šeimininkų pergale rezultatu 29:25.

Tiek pirmoje dvikovoje Varėnoje, tiek Pasvalyje virė atkakli ir intriguojanti kova, tačiau dažniau 3-4 įvarčiais priekyje buvo Varėnos atstovai.

Pirmojo kėlinio viduryje, varėniškiai pirmavo ir 6 įvarčiais - 11:5, taip pat toks skirtumas buvo ir 49 rungtynių minutę - 29:23. Tačiau pasvaliečiai nesiruošė nuleisti rankų ir 54 rungtynių minutę buvo sugrąžinę rungtynių intrigą, kuomet priartėjo vos per 2 įvarčius - 28:30.

Visgi, varėniškių patirtis ir šaltakraujiškas žaidimas neleido pakeisti rungtynių baigties - "Ūlos" rankininkai surezgė kelias paeiliui rezultatyvias atakas ir pergalės iš rankų jau nebepaleido.

"Ūlos" komandą į pergalę vedė Žygimantas Grigėnas, įmetęs 9 įvarčius, Rimantas Palevičius pridėjo 8, Gediminas Barysas ir Kęstutis Ikasala - po 4, Šarūnas Krisiulevičius ir Kęstutis Krisiulevičius - po 3, Egidijus Sereičikas - 2, Eimantas Kalanta - 1 įv.

"Triobet" gretose pasižymėjo Arnas Tekutis, pelnęs 6 įvarčius, Mindaugas Nakvosas pridėjo 5 (1 iš 7 m), Eligijus Povilionis - 5, Simas Stankus - 5, Rolandas Indrišiūnas - 4, Karolis Gražinis - 2, Deivydas Svalbonas - 2 įv.

Šiaulių "Universiteto-Gubernijos" rankininkai savo žiūrovų akivaizdoje turėjo vargo su absoliučiais lygos autsaideriais - HC "Utenos" atstovais. Šį sezoną nė vienos pergalės neiškovoję uteniškiai ilgai priešinosi šiauliečiams, tačiau turėjo pripažinti jų pranašumą 25:22 (15:10).

Šiaulių rankininkai HC "Uteną" buvo įveikę ir pirmojo rato varžybose 2012 metų spalio 20 dieną. Tiesa, tuomet dvikova Utenoje buvo dar įtemptesnė - šiauliečiai tuomet pergalę šventė vos 1 įvarčio persvara - 28:27.

Šįkart Šiaulių "Universiteto-Gubernijos" atstovai bandė iniciatyvą perimti nuo dvikovos pradžios - pirmojo kėlinio viduryje aikštės šeimininkai pirmavo 8:4, o pirmasis kėlinys baigėsi 5 įvarčių persvara - 15:10.

Antrąjį kėlinyje Utenos žaidėjai pradėjo spurtu 4:0 ir sumažino atsilikimą iki minimumo - 14:15 ir nuo to laiko virė itin įtempta kova. Visgi, 47 rungtynių minutę šiauliečiai padidino persvarą iki 3 įvarčių ir jau pergalės iš rankų nebepaleido.

Šiaulių "Universiteto-Gubernijos" gretose išsiskyrė Mindaugas Valuckas, pelnęs 7 įvarčius, Aivaras Budrys pasižymėjo po 5 kartus (1 įv. iš 7 m), Arūnas Balčiūnas - 5, Egidijus Dambrauskas ir Agnius Plakys - po 3, Gedvinas Jocas - 2 įv.

HC "Utenos" komandos akivaizdus lyderis buvo Tomas Čiužas, pelnęs 10 įv. (3 iš 7 m), Šarūnas Ugianskis pasižymėjo 4 kartus (1 įv. iš 7 m), Domas Bakšys ir Linas Viktorinas - po 3, Tautvydas Banys - 2.