Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą turėję vilniečiai tiksliais metimais vis tolo nuo savo varžovų. Jau po pirmo kėlinio ekipas skyrė 12 įvarčių, kurį „Šviesos“ rankininkai dar padidino antrame kėlinyje ir pergalę pasiekė galutiniu rezultatu 39:23.

Eilinį kartą vilniečių gretose nesulaikomas buvo Valdas Drabavičius. Šį kartą Lietuvos vyrų rinktinės žaidėjas gerino asmeninius rezultatyvumo rekordus ir per rungtynes pelnė net 18 įvarčių. Dar 7 taiklius šūvius atliko Lukas Balbierius.

Pasvalio ekipoje rezultatyviausiai žaidė Eligijus Baranauskas, kurio sąskaitoje 6 įvarčiai.

Šeštadienį bus sužaistos paskutinės dvejos 10-o turo rungtynės. Po savaitgalio susitikimų lygoje bus pertrauka, kuri tęsis iki pat sausio mėnesio vidurio.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)