Pagrindine trečiadienio dvikova buvo laikoma akistata Kaune tarp vietos „Granito-Gajos-Kario“ ir HC „Vilniaus“ rankininkų. Tačiau kauniečiai nuo pat pirmųjų rungtynių minučių demonstravo pranašumą, todėl intrigos taip ir nesulaukta. Po pirmo kėlinio „Granito“ ekipa jau turėjo 5 įvarčių pranašumą, o rungtynių pabaigoje šį persvara jau tapo dviženklė – 15 įvarčių skirtumas ir kauniečiai švenčia pergalę rezultatu 37:22.

„Granitui“ 9 įvarčius pelnė Vaidas Drevinskas. Jam puikiai talkino po 5 taiklius metimus pridėję Mindaugas Urbonas, Paulius Šarkauskas ir Paulius Orlovskis.

Vilniečių gretose rezultatyviausiai žaidė Šarūnas Sakalauskas, kurio sąskaitoje – 8 įvarčiai. 5 pridėjo Tadas Padolskis.

Kitoje dvikoje Utenoje šalies čempionai iškovojo nesunkią pergalę. „Dragūno“ rankininkai po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 18:11, o antroje rungtynių pusėje jiems pavyko dar labiau padidinti apsukas. Per jį klaipėdiečiai pelnė 25 įvarčius ir kiek nepadoriu skirtumu nugalėjo HC „Uteną“. Galutinis rungtynių rezultatas – 43:21 (18:11) „Dragūno“ naudai.

Net 15 įvarčių klaipėdiečiams pelnė Igoris Kopišinskis. Dar 9 pridėjo Lukas Simėnas. HC „Utenos“ gretose 6 įvarčius pelnė Arūnas Urbonas. 5 taiklius metimus atliko Linas Viktorinas.

Po rungtynių pakalbintas Utenos ekipos vyriausiasis treneris Gediminas Paukštė pripažino, kad ekipai antrame kėlinyje pritrūko jėgų, todėl ir nepavyko įkąsti šalies čempionams.

„Pirmą kėlinį bandėme priešintis varžovams ir pasiekėme garbingą rezultatą. Antrajame kėlinyje pritrūko jėgų ir meistriškumo kovojant prieš stipresnę, geriau sukomplektuotą bei taktiškai pasiruošusią komandą“, – pralaimėjimo priežastis vardino HC „Utena“ treneris.

Tuo metu klaipėdiečių žaidėjas Šarūnas Ugianskis pasidžiaugė ekipos pergale, nors pripažino, kad pirmame kėlinyje nesisekė tvarkytis gynyboje.

„Pirmąjį kėlinį pradėjome sunkiai, praleidome daug kvailų įvarčių ir prametėme daug metimų. Antrame kėlinyje susitvarkėme gynyboje, todėl ir puolime pasiekėme teigiamą rezultatą“, – po rungtynių mintimis dalinosi „Dragūno“ žaidėjas Š. Ugianskis.

Įpusėjus 11 lygos turui pirmauja „Dragūnas“. Artimiausi jo persekiotojai – svarbią pergalę iškovoję „Granito“ rankininkai.