Jau išvakarėse pirmąją vietą O grupės turnyre ir tiesioginį kelialapį į pirmenybių aštuntfinalį užsitikrinę užsitikrinę lietuviai jau nieko nelėmusiose trečiojo turo rungtynėse per 27 minutes 2-0 (21:6, 21:13) nugalėjo serbus Dušaną Bogunovičių ir Džordžę Klasničių (27-as reitingas).

Antri grupėje liko latviai Tomas Prokofjevas ir Ričardas Ziedinis (11-as reitingas), 2-1 (21:19, 18:21, 15:11) įveikę šeštąjį reitingą turinčius šeimininkus Minosą Agathokleousą ir Panagiotį Michailą.

Lietuvos dueto varžovai aštuntfinalyje paaiškės ištraukus pirmojo atkrintamųjų varžybų etapo burtus.

Vaikinų pirmenybių galutinė O grupės turnyro lentelė po dviejų turų (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, setų santykis, taškai):

1.Lietuva306-06
2.Latvija214-35
3.Kipras123-54
4.Serbija031-63

Pirmąją nesėkmę merginų B grupėje patyrė 2011-ųjų metų Europos jaunių iki 18 metų čempionės Ieva Dumbauskaite su Monika Povilaitytė (18-tas reitingas). Lietuvos merginos antrosiose grupės rungtynėse ketvirtadienį po atkaklios ir permainingos 38 minutes trūkusios kovos 0-2 (20:22, 20:22) nusileido praėjusių metų pasaulio jaunimo (iki 19 metų) čempionėmis Kataržynai Kociolek ir Karolinai Baran (2-as reitingas) iš Lenkijos.

Grupės varžybas ketvirtadienį vakare Lietuvos duetas baigs maču su Katia Bounser ir Wissem Samia Dali iš Alžyro (31-as reitingas), kurios antrajame ture 0-2 (7:21, 8:21) pralaimėjo meksikietėms Marijai Santakruz ir Glorijai Salzar (15-tas reitingas).

Merginų pirmenybių B grupės turnyro lentelė po dviejų turų (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, setų santykis, taškai):

1.Lenkija204-04
2.Lietuva112-23
3.Meksika112-23
4.Alžyras020-42

Į atkrintamąsias varžybas pateks po tris geriausias grupių komandas, tik grupės nugalėtojai iš karto užsitikrina vietas pirmenybių aštuntfinalyje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)