Sportininkės distanciją įveikė per 36,369 sek. bei net 2,066 sek. aplenkė antrą vietą u-ėmusias Agnę Šilinytę bei Tatjaną Klimčenko. Bronzą iškovojo Gabrielės Jankutės ir Editos Janeliūnaitės komanda.

Vyrų varžybose nenugalimi buvo Svajūnas Jonauskas, Dominykas Bikinas ir Vasilijus Lendelis (48,288 sek.). Antroje vietoje liko Ukrainos antroji komanda Taras Ševčiuk, Ivanas Ševčiuk ir Andrejus Černiavskij, trečioje – ukrainiečių pirmoji ekipa (Andrejus Kutsenko, Vitalijus Grinivas bei Romanas Gladychas).

Vakarinėje programos dalyje pirmosios apdovanojimus išsidalijo moterų keirino rungties dalyvės. Nors buvo abejojama, kad varžybos įvyks, dėl medalių kovojo penkios dviratininkės (pagal tarptautinius reglamentus startuoti turi bent 12 sportininkių). Po atkaklios kovos finišo tiesiojoje auksą pelnė G. Gaivenytė-Mikalajūnė, aplenkusi G. Jankutę bei ukrainietę T. Klimčenko.

Vyrų keirino rungtyje pirmą vietą užėmė S. Jonauskas, kuriam šis aukso medalis buvo jau trečias. Antrą vietą užėmė A. Kutsenko, trečią – D. Bikinas.

Moterų omniumo rungties nugalėtoja tapo Aušrinė Trebaitė, laimėjusi net penkias rungtis iš šešių (7 tšk.). Sidabro medalį paskutinėje rungtyje išplėšė Roberta Pikauskaitė (24 tšk.), vos vienu tašku aplenkusi T. Klimčenko. Lietuvos ir Ukrainos dviratininkės prieš 500 metrų lenktynes laikui turėjo vienodai taškų.

Itin atkakliai vyko vyrų omniumo varžybos. Varžybų nugalėtoju tapo „Giro d‘Italia“ etape šiemet triumfavęs Ramūnas Navardauskas. 25-erių lietuvis pirmoje rungtyje buvo tik septintas, tačiau laimėjo grupines lenktynes dėl taškų, asmeninį persekiojimą bei 1 km lenktynes laikui, eliminacijos lenktynėse buvo antras, skrače – trečias. Iš viso R. Navardauskas surinko 15 tšk. Antrą vietą užėmė R. Gladychas (19 tšk.), trečias – Darijus Džervus.

Lietuvos dviratininkai ruošiasi kitą savaitgalį Olandijoje vyksiančiam Europos čempionatui.