Penktadienį ryte antrajame G grupės mače lietuviai 2-0 (21:16, 21:18) nugalėjo turkus Mustafą Susamą ir Yusufą Ozdemirą. Vėliau vos per 27 min. 2-0 (21:12, 21:14) pranoko lenkus Maciejų Lewickį ir Miloszą Kruką.

Visas tris pergales grupėje iškovoję P. Stankevičius ir A. Knašas savo varžovus aštuntfinalyje sužinos po pirmojo atkrintamųjų varžybų rato susitikimų.

Merginų turnyre Lietuvos atstovės Irina Zobnina ir Ieva Vasiliauskaitė penktadienį pasidžiaugė pergalės skoniu, bet pajuto ir pirmojo pralaimėjimo kartėlį.

Lietuvės antrame E grupės susitikime 2-0 (21:15, 21:14) nugalėjo Valmirą Ramadani ir Rinesą Hasani iš Kosovo, bet trečiajame 0-2 (14:21, 17:21) nusileido suomėms Idai Sinisalo ir Valmai Prihti.

Grupėje antrą vietą užėmusios Lietuvos paplūdimio tinklininkės pirmame atkrintamųjų varžybų rate žais su prancūzėmis Mia Guyot Polverini ir Clemence Vieira.

Europos jaunimo čempionate dalyvauja po 32 vaikinų ir merginų poras.

Pergalingai Lietuvos poros penktadienį pradėjo ir Tarptautinės tinklinio federacijos (FIVB) dviejų žvaigždučių turnyrą Maroke.

Moterų varžybų C grupės pusfinalyje lietuvės Urtė Andriukaitytė ir Ieva Dumbauskaitė 2-0 (21:14, 21:17) nugalėjo marokietes Imanę Zeroual ir Mahassinę Siad.

Kovoje dėl pirmos vietos grupėje mūsiškės po permainingos kovos 2-1 (13:21, 21:19, 15:8) pranoko australes Nicolę Laird ir Brittany Kendall.

Vyrų turnyro B grupės pusfinalyje lietuviai Arnas Rumševičius ir Lukas Každailis 2-0 (21:14, 21:16) įveikė australus Garethą Manną ir Christopherį Blake'ą.

Akistatoje dėl pirmosios pozicijos grupėje mūsiškiai 0-2 (18:21, 17:21) pralaimėjo šveicarams Quentinui Metraliui ir Simonui Hagenbuchui.

Atkrintamąsias varžybas Lietuvos poros pradės šeštadienį.

Tuo metu į Turkijoje vykstančio FIVB vienos žvaigždutės turnyro atkrintamąsias varžybas prasibrovė Artūras Vasiljevas ir Marius Malinauskas.

Mūsiškiai C grupės pusfinalyje 0-2 (15:21, 18:21) nusileido čekams Davidui Kufai ir Jakubui Galai, bet kovoje dėl trečios vietos ir paskutinio kelialapio į atkrintamąsias varžybas 2-1 (13:21, 21:15, 15:13) nugalėjo turkus Okaną Savasą ir Akay'ų Caliką.

Pirmame atkrintamųjų varžybų rate Lietuvos paplūdimio tinklininkai žais su serbais Djordje Klasničiumi ir Marko Plavšičiumi.