D. Rasimovičiūtė distancijoje sugaišo 13 minučių 21,3 sekundės ir 20,7 sekundės aplenkė rinktinės draugę.

33,8 sekundės nuo lietuvės atsilikusi trečia distanciją baigė britė Rosamund Musgrave.

Trečia Lietuvos slidininkė Ingrida Ardišauskaitė sugaišo 14 minučių 25,1 sekundės ir užėmė septintą vietą.

Kvalifikacinėse varžybose startavo 44 sportininkės, kurios pagal Tarptautinės slidinėjimo federacijos (FIS) normatyvus nepateko tarp pajėgiausių pasaulio slidininkių.

K. Zlatkauskas taip pat sėkmingai įveikė atrankos barjerą

Sėkmingai atrankos varžybų barjerą įveikė ir į pagrindines 15 km laisvu stiliumi varžybas pateko Karolis Zlatkauskas.

Trečiadienį vyrų 10 km laisvu stiliumi kvalifikacijoje K. Zlatkauskas sugaišo 25 minutes 40,4 sekundės ir užėmė septintąją vietą.

Grečiausiai šia distanciją šliuožė rumunas Viorelas Andrei'us Palicis (24:53,2), antras buvo Pavelas Andrejevas (25:17,3) iš Kirgizijos, trečias - danas Martinas Moelleris (25:28,8).

Iš 67-ių atrankos startavusių sportininkų į pagrindines varžybas, kuriose lenktyniaus ir pajėgiausi planetos slidininkai, pateko tik 10 atletų.

Nepasisekė Lukui Jakeliūnui, kuris atrankoje sugaišo 26 minutes 7,9 sekundės ir liko tryliktas. Jis nuo dešimtąją vietą užėmusio dano Oeysteino Slettemarko atsiliko vos 2,5 sekundės.

Marijus Butrimavičius (27:45,4) kvalifikacijoje užėmė 35-ąją vietą, o Marijus Rindzevičius (28:27,9) liko 47-as.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)