Taip pat po 13 taškų A grupėje surinko ir, pirmąsias dvi vietas užėmusios, į pusfinalį pateko Lenkijos bei Belgijos komandos.

Pusfinalyje dėl 5-8 vietų Lietuvos rinktinė 21:5 nugalėjo Izraelio regbininkus, tačiau mače dėl penktosios vietos 12:17 nusileido Kipro septyniukei, kuri pusfinalyje 51:0 sutriuškino danus.

Pagrindiniame turnyro pusfinalyje Lenkijos rinktinė 22:12 įveikė švedus, o šeimininkė Vokietija 22:19 palaužė Belgijos komandos pasipriešinimą.

Lemiamoje antrojo etapo dvikovoje Vokietijos komanda 29:24 įveikė Lenkiją ir, surinkusi 33 taškus, iškovojo vienintelį kelialapį į kitų metų aukščiausio rango - "Grand Prix" varžybas.

Vokiečiai bendroje rikiuotėje po dviejų etapų tik tašku aplenkė Belgijos rinktinę, kuri sekmadienį mače dėl trečiosios vietos 12:29 pralaimėjo Švedijos ekipai.

Lietuvos komanda surinko 24 taškus ir dvylikos komandų A divizione liko penkta.

A grupės kiti sekmadienio rungtynių rezultatai:

Lenkija - Čekija 50:0
Belgija - Kipras 36:14

Galutinė A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

Švedija - Šveicarija 35:7.

Galutinė B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1.Vokietija5400188:3415
2.Švedija5401135:5513
3.Danija530272:9711
4.Izraelis520374:1079
5.Kroatija510451:1037
6.Šveicarija500526:1505

Regbis-7 - sumažinta klasikinio regbio forma. Standartinėje regbio aikštėje (~60 m x ~110 m) žaidžia ne 15, o tik 7 vienos komandos žaidėjai. Vienas kėlinys trunka 7 minutes. Standartinėse grumtynėse kovoja 3 vienos ir 3 kitos komandos žaidėjai. Žaidėjai, veikiau, stengiasi apibėgti, bet netaranuoti priešininko gynybos. Regbis-7 nuo 2016 metais taps Olimpine sporto šaka.