Lietuvos ekipai rungtynės prasidėjo nesėkmingai. Per pirmąsias 10 min. čekai rado spragų lietuvių gynyboje ir surengė dvi rezultatyvias atakas – 12:0. Vėliau žaidimas išsilygino, o Lietuvos rinktinė du kartus bandė laimę atlikdama baudos smūgius, bet rezultatas iki didžiosios pertraukos liko nepakitęs.

Antrajame kėlinyje lietuviai įsidrąsino ir po Donato VIlimavičiaus realizuotų baudos smūgių čekų persvara sumažėjo iki šešių taškų (12:6). Po Čekijos žaidėjo pašalinimo dešimčiai minučių, Lietuvos regbininkai surengė keletą pavojingų atakų, bet šeimininkai atsilaikė. 67-ąją min. čekai pasižymėjo tiksliu baudos smūgiu ir išsaugojo pergalingą rezultatą iki mačo pabaigos.

Lietuvos rinktinėje šiose rungtynėse debiutavo aukščiausioje Italijoje lygoje žaidžiantis Mantvydas Tveraga.

Pasaulio reitinge Čekija užima 32-ąją vietą, o Lietuva yra 44-a.

Visoms komandoms sužaidus po dvejas rungtynes, grupėje pirmauja čekai (9 tšk.). Lietuviai su 4 taškais yra ketvirti.

Kitas rungtynes lietuviai žais kitų metų balandžio 22 dieną namuose su Liuksemburgu. Pirmąjį ratą Lietuvos rinktinė baigs akistata svečiuose su Švedija gegužės 6 dieną.