Vicečempionai prarado tašką

HC "Utena" rankininkai savo žiūrovų akivaizdoje įrodė, kad šiam sezonui jie yra itin rimtai nusiteikę - lyg vienas kumštis rungtyniavę uteniškiai lygiosiomis - 25:25 (13:15) sužaidė su praėjusio sezono LRL vicečempionais - Kauno "Granito-Gajos-Kario" atstovais.

Rungtynės vyko itin atkakliai - kauniečiai iš pradžių 1-2 įvarčiais pirmavo, tačiau 22 rungtynių minutę uteniškiai persvėrė rezultatą savo naudai - 12:11. Tuomet kiek sukruto "Granito-Gajos-Kario" žaidėjai, kurie sužaidė atkarpą 4:1 ir pirmąjį kėlinį laimėjo - 15:13.

Antrajame kėlinyje kauniečiai vėl dažniau 1-2 įvarčiais buvo priekyje, tačiau rungtynių pabaigoje tiksliau sužaidė uteniškiai ir išlygino rezultatą - 25:25.

HC "Utenos" ekipos gretose išsiskyrė Martynas Paukštė, pelnęs 9 įvarčius (2 iš 7 m), Karolis Vilutis pridėjo 6, Ernestas Kalatončik - 5, Domas Bakšys ir Tomas Čiužas - po 2, Linas Viktorinas - 1 įv.

Kauniečių komandoje vėl nesustabdomas buvo Vaidas Drevinskas, kurios pasižymėjo 9 kartus (1 įv. iš 7 m), Paulius Šarkauskas pelnė 6 įvarčius, Lukas Sutkus - 4, Algirdas Lazauskas - 3, Edvinas Balčiūnas - 2, Aurimas Balčiūnas - 1 įv.

Tai pirmasis Utenos ekipos taškas šiame sezone, o kauniečiai savo sąskaitoje turi 5 taškus.

Alytus "prigesino" "Šviesą"

Alytaus "Almeidos-Stronglaso" ekipos rankininkai savo žiūrovų akivaizdoje pirmą kartą šiame sezone privertė suklupti Vilniaus VHC "Šviesa" žaidėjus. Alytiškiai pergalę šventė 7 įvarčiu skirtumu - 32:25 (15:11).

Alytiškiai dvikovą pradėjo prasčiau - 4:6, 5:7, tačiau 15 rungtynių minutę išlygino rezultatą - 6:6, o pirmąjį kėlinį laimėjo 15:11.

Antrajame ketvirtyje šeimininkai - "Almeidos-Stronglaso" rankininkai susikrovė ir dviženklę įvarčių persvarą - 24:14 bei rungtynių pabaigoje rungtyniavo be didesnės įtampos.

Alytiškių komandoje ryškus lyderis - Gintautas Adamkevičius, pelnęs 10 įvarčių (5 iš 7 m), Rokas Lastauskas pridėjo 8, Žygimantas Micevičius - 5, Aurelijus Sabonis - 4, Linas Paliušis - 2, Irmantas Asakavičius, Šarūnas Sakalauskas ir Justinas Šilalė - po 1 įv.

Sostinės ekipos gretose išsiskyrė Tomas Bernatavičius, pelnęs 7 įvarčius, Skirmantas Plėta - 5, Artūras Švilpa - 4, Vaidas Trainavičius - 3, Tadas Jurelevičius ir Dainius Kliorė - po 2, Valdas Drabavičius ir Mindaugas Sukackas - po 1 įv.

Trečioji "Lūšies" pergalė

Trečiąją pergalę iš eilės iškovojo Kauno "Lūšies" rankininkai. Šįkart praėjusio sezono LRL bronzos medalių laimėtojai išvykos rungtynėse rezultatu 33:27 (18:12) įveikė HC "Vilnius" ekipą.

Kauniečiai nuo dvikovos pradžios pirmavo 3-5 įvarčiais, o antrajame kėlinyje vienu metu buvo susikrovę 8 įvarčių persvarą - 28:20. Visgi tai neleido ramiai baigti rungtynių - vilniečiai tarsi atkuto ir 55 rungtynių minutę sumažino skirtumą iki 3 įvarčių - 27:30.

Po šių akimirkų kiek aktyviau ėmė rungtyniauti ir "Lūšies" atstovai, kurie per likusias minutes nebeleido vilniečiams pakreipti įvykių savo naudai.

"Lūšies" komandą į priekį vedė Remigijus Vaičikauskas, pelnęs 10 įvarčių, 6 pridėjo - Saulius Katkevičius, po 5 - Mindaugas Mažeika, Egidijus Morkūnas ir Petras Očikas (2), 2 - Arūnas Urbonas.

HC "Vilniaus" gretose 9 įvarčius surinko Evaldas Veida, 6 - Jūris Aganauskas, 5 (1) - Marius Panavas, 3 - Tomas Smalakys, po 1 - Kostas Plaušinaitis, Jonas Petrikejevas, Tomas Makarevičius ir Martynas Žala.

Čempionai žengia be suklupimų

Daugkartiniai Lietuvos rankinio lygos čempionai - Klaipėdos "Dragūno" rankininkai Lietuvos čempionate žengia be pralaimėjimų. Pajūrio atstovai šįkart išvykos rungtynėse 12 įvarčių skirtumu - 35:23 (17:11) palaužė iki šiol pergalės skonio nepajutusius Varėnos "Ūlos" atstovus.

Dragūniečiai rungtynes pradėjo geriau ir jau įpusėjus pirmam kėliniui pirmavo 4-5 įvarčiais. Antrajame kėlinyje, 46 rungtynių minutę, klaipėdiečiai jau pirmavo 10 įvarčių skirtumu - 27:17 ir rungtynių baigtis jokių abejonių nebekėlė.

"Dragūno" komandai Karolis Stropus pelnė 6, po 5 - Edvinas Vorobjovas ir Benas Petreikis (2 iš 7 m), Jonas Truchanovičius - 4, Evaldas Griežė, Arūnas Šrederis ir Darius Jasinskas - po 3, Mindaugas Dumčius ir Gražvydas Juška - po 2, Tadas Stankevičius ir Arvydas Bučius - po 1 įv.

"Ūlos" ekipai Žygimantas Grigėnas pelnė 6 įvarčius (4 iš 7 m), Kęstutis Krisiulevičius - 5, Dionyzas Cichockas, Egidijus Sereičikas, ir Eimantas Kalanta - po 3, Šarūnas Krisiulevičius ir Gediminas Barysas - po 1 įv.

Šiauliečiai palaužė "Triobet"

Šiaulių "Universiteto-Gubernijos" rankininkai įsirašė į savo sąskaitą pirmąją šio sezono pergalę - namuose 12 įvarčių skirtumu - 37:25 (19:11) palaužė čempionato debiutantę Pasvalio "Triobet" ekipą.

Šiauliečiai galingai pradėjo rungtynes - 5:1, o pirmąjį kėlinį baigė turėdami 8 įvarčių persvarą - 19:11. Nors pasvaliečiai antrajame kėlinyje vienu metu buvo sumažinę atsilikimą iki 5 įvarčių - 22:27, tačiau netrukus ėmė klysti ir dvikovą pralaimėjo dviženkle įvarčių persvara.

Šiaulių komandoje nesulaikomas buvo Jonas Kueva Kaspi, pelnęs 15 įvarčių (2 iš 7 m), Tomas Klungevičius prie pergalės pridėjo 7 įvarčius, po 4 - Arūnas Balčiūnas ir Mindaugas Valuckas, po 3 - Artūras Strupas ir Aivaras Budrys, 1 - Robertas Ramašauskas.

"Triobet" atstovų gretose Mindaugas Nakvosas pelnė 8 įvarčius (4 iš 7 m), Kęstutis Vitkus - 7, 4 - Deividas Svalbonas, 3 - Edgaras Pipinė, po 1 - Rolandas Indrašiūnas, Eligijus Povilionis ir Sigitas Ranonis.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)