Sostinėje vykusios rungtynės prasidėjo itin greitomis atakomis ir taikliais abiejų ekipų šūviais. Vilniečiai, rungtyniavę be rezultatyviausio čempionato žaidėjo Valdo Drabavičiaus, nuolat stengėsi greitai užpulti varžovus, kas jiems sekėsi pagirtinai gerai. Tad išankstinį favoritų statusą turėję kauniečiai po pirmojo kėlinio turėjo tik 2 taškų pranašumą – 19:17.

Antroje rungtynių dalyje ir vėl vyko lygi bei įtempta kova, todėl neišvengta pašalinimų ir geltonų kortelių. Antrame kėlinyje vilniečių puolimas sulėtėjo ir tai leido „Granitui“ jaustis užtikrinčiau. Nuskambėjus finaliniam rungtynių švilpukui švieslentėje degė skaičiai 28:32 (17:19), kurie reiškė svečių iš Kauno pergalę.

Nugalėtojams daugiausia įvarčių pelnė Mindaugas Urbonas, atlikęs 7 taiklius metimus. Po 5 įvarčius pridėjo Vaidas Drevinskas ir Paulius Orlovskis.

„Šviesos“ komandoje lyderio rolę iš Valdo Drabavičiaus perėmė Lukas Balbierius. Jis šiose rungtynėse pelnė net 11 įvarčių, realizavęs 6 ir 6 septynių metrų baudinius. Dar 7 taikliais metimais pasižymėjo Tadas Jurelevičius.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (9)