Gruzinai sėkmingiau pradėjo rungtynes ir pirmojo kėlinio antroje pusėje pirmavo 10:7. Vis dėlto dar pirmajame kėlinyje lietuviai išsiveržė į priekį 12:11. Antroje mačo pusėje lietuviai įgijo 4 įvarčių pranašumą (19:15). Šį pranašumą šeimininkai išsaugojo iki rungtynių pabaigos.

Lietuvos komandai po 4 įvarčius pelnė Laurynas Palevičius ir Mindaugas Dumčius, po 3 - Aidenas Malašinskas, Rolandas Bernatonis ir Mindaugas Urbonas, po 1 - Karolis Stropus, Skirmantas Plėta, Mindaugas Tarcijonas ir Lukas Juškėnas.

Antrąją nesėkmę patyrusioje Gruzijos ekipoje 6 kartus pasižymėjo Iraklis Čikovanis.

Lietuviai sekmadienį žais su Latvijos komanda. Latviai 29:28 įveikė Izraelį ir taip pat iškovojo antrąją pergalę.

Į kitą pasaulio čempionato atrankos etapą pateks tik grupės nugalėtojas.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.