Čempionės titulą apgynė Agnė Šeleikaitė. Moterų 50 m krūtine finale ji finišavo per 31,74 sek. ir aplenkė estę Maria Romanjuk (31,79 sek.). Bronza atiteko ketvirtadienį 100 m krūtine rungtyje šalies čempione tapusiai Kotrynai Teterevkovai (31,97 sek.).

Analogiškoje vyrų rungtyje nepralenkiamas buvo Andrius Šidlauskas (27,84 sek.), už nugaros palikęs latvį Janį Vitautą Silinį ir estą Jooną Niinę. Abu sportininkai užfiksavo identišką rezultatą – 28,77 sek.

Vyrų 100 m laisvuoju stiliumi finale nugalėjo Simonas Bilis. Plaukikas finišavo per 49,50 sek. ir įvykdė B normatyvą į Tokijo olimpines žaidynes. Antrąją vietą užėmė Povilas Strazdas (50,83 sek.), o trečias liko Julius Bačkulis (51,51 sek.). Rytinę atranką laimėjo Tadas Duškinas (49,95 sek.), tačiau finale dalyvauti atsisakė, taupydamas jėgas šeštadienio 100 m peteliške rungčiai.

Moterų estafetę 4x100 m laisvuoju stiliumi laimėjo Kauno plaukimo mokyklos 1-oji komanda (L. Šliburytė, I. Stackevičiūtė, D. Jaruševičiūtė, G. Jotautė) – 4 min. 6,39 sek.

Vyrų estafetė sėkmingiausiai susiklostė Vilniaus miesto sporto centro 1-ajai komandai (P. Konstantinovas, M. Zupkauskas, J. Rogožinas, P. Strazdas) – 3 min. 31,94 sek. Ketvirtąją vietą užėmusios Klaipėdos „Gintaro“ sporto centro komandos pirmajame etape plaukęs Daniilas Pancerevas (52,30 sek.) įvykdė A normatyvą į Europos jaunimo olimpinį festivalį (52,32 sek.).