16-metė Bena Sarapaitė antrame plaukime nuotolį įveikė per 28.69 sek. ir finišavo antra, 0.06 sek. į priekį praleidusi tik Trinę Kjoengerskov iš Danijos.

Diana Jaruševičiūtė plaukė priešpaskutiniame-ketvirtame plaukime ir jame užėmė 8 vietą. 16-metė laikas – 28.43 sek.

Bendroje įskaitoje tarp 50 kvalifikacijoje dalyvavusių plaukikių D. Jaruševičiūtė buvo 25-a, o B. Sarapaitė – 30-a.

Abi sportininkės pasigerino savo asmeninius rekordus. D. Jaruševičiūtės ankstesnis geriausias rezultatas buvo 28.48 sek., o B. Sarapaitės – 28.88 sek.

15.56 val. Lietuvos laiku Andrius Šidlauskas plauks 100 metrų plaukimo krūtine finale.

Pusfinalyje mūsiškis užfiksavo 1:00.99 min. laiką ir nusileido tik rusui Antonui Čiupkovui (1:00.95 min.).

18-metis plaukikas savo kraityje jau turi vieną medalį – dvigubai trumpesnėje distancijoje jis tapo čempionu.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)