Nugalėjo prancūzai Elodie Clouvel ir Valentinas Pradesas, sidabrą pelnė airiai Natalya Coyle ir Arthuras Laniganas-O'Keefee.

„Orai mums buvo puikūs, lietus mums su Justu patinka, – po finišo juokavo G. Venčkauskaitė-Juškienė. – Iš tikrųjų, tai labai šilta, tvanku, tad buvo sunku, bet sąlygos visiems vienodos“.

„Šios varžybos buvo puiki praktika prieš Europos ir pasaulio čempionatus, kur bus dalinami kelialapiai į olimpines žaidynes. Manau, kad rezultatai buvo labai geri tiek merginų, tiek mano“, – sakė J. Kinderis.

Mūsų šalies duetas bėgimo ir šaudymo rungtį pradėjo iš trečiosios pozicijos. G. Venčkauskaitei-Juškienei buvo pavykę išsiveržti į pirmąją poziciją, tačiau nesėkmingas šaudymas sutrukdė J. Kinderiui išsaugoti lyderio vietą.

Pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės finalo mišrių estafečių apdovanojimai (UIPM nuotr.)

Fechtavimosi rungtyje mūskiškiai laimėjo 21 kovą iš 34 (4 vieta) ir savo sąskaitą papildė 232 taškais.

Papildomame fechtvimosi etape G. Venčkauskaitė-Juškienė ir J. Kinderis įveikė baltarusius, tačiau pralaimėjo lenkams, ir pelnė vienintelį papildomą tašką.

Lietuviai geriausiai pasirodė jojimo rungtyje, kurioje jie vieninteliai negavo nė vieno baudos balo.

Varžybose dalyvavo 18 duetų.

Kiek anksčiau pasaulio taurės auksą Tokijuje laimėjo Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė.