2013 metų pasaulio čempionas ir vyrų reitingo lyderis J. Kinderis savo sąskaitoje dabar turi 839 taškus ir nuo pirmaujančio vengro Roberto Kaszos (889 taškai) atsilieka 50 taškų. Antrąją ir trečiąją vietas šiuo metu užima baltarusiai Ramanas Pinčukas (886) ir Mikalajus Hayanouskis (856). Toliau rikiuojasi italas Fabio Poddighe (849), ispanas Christobalis Rodriguezas (848) ir ukrainietis Dmytro Kirpulanskis (846).

J. Kinderis teigia, kad šiandien daug daugiau iš savęs tikėjosi fechtavimo rungtyje. Joje mūsiškis surinko 230 taškų ir pasidalino 11-13 vietas.

„Jojimo rungtyje sekėsi gerai, susikalbėjimas su žirgu buvo geras, surinkau beveik maksimumą taškų. Plaukimo rungtyje nenustebinau savęs, pasiekiau tokį pat rezultatą kaip ir pernai šiose varžybose. Tačiau neslėpsiu, tikėjausi geriau, - po pirmosios varžybų dienos kalbėjo sportininkas. - Fechtavimą vertinu gal prasčiausiai iš šios dienos rungčių. Priešininkai dažnai buvo užsivedę ir kovodavo, o mane kartais to pykčio trūko.“

Svarstyti, ar galėjo turėti įtakos rezultatams sunki vakarykštė kelionę į Vengriją, J. Kinderis nenorėjo.

„Nenoriu apie tai galvoti. Atvažiavau čia kovoti, tą ir darau. Rytoj noriu kuo geriau pasirodyti kombinuotoje rungtyje, žiurėsime, kuo viskas baigsis“, - ambicingai kalbėjo pasaulio čempionas.

I. Serapinaitė: esu labai patenkinta

Tarptautiniame šiuolaikinės penkiakovės turnyre Budapešte puikai sekasi Lietuvos merginoms. Po 3 rungčių Ieva Serapinaitė užima antrąją vietą, o Emilija Serapinaitė - 7-ąją. Po 2 rungčių 13-ta buvo Karolina Gužauskaitė, tačiau jai nepasisekė užbaigti jojimo rungties ir sportininkė bendrojoje įskaitoje krito į 43-ąją poziciją.

Lina Batulevičiūtė po 3 rungčių užima 26-ąją vietą, Gintarė Venčkauskaitė - 38-ąją, o Aurelija Tamašauskaitė - 50-ąją.

18-metė I. Serapinaitė po 3 rungčių turi 839 taškus ir tik tašku atsilieka nuo 9-ąją vietą pasaulio moterų reitinge užimančios vengrės Zsofios Foldhizi. Trečiąją vietą užimanti baltarusė Katsiaryna Arol turi 835 taškus.

„Šios dienos rezultatais esu labai patenkinta, - po varžybų sakė I. Serapinaitė. - Fechtuojuosi stabiliai ir tai mane džiugina. Plaukimu šiandien taip pat esu patenkinta, mažai atsilikau nuo asmeninio rekordo. Na o jojimo rungtyje pasirodžiau idealiai. Aišku, techniką reikia gerinti, bet šiandien svarbiausia buvo taškai ir bendroji varžybų įskaita.“

Su jojimo rungtimi iki šiol retai susidurdavusi sportininkė jautė nerimą ir prieš šios dienos startą.

„Prieš jojimo rungtį visada baisu ir kyla nerimas, nes drąsiai ant žirgo dar nesijaučiu. Žirgai - ne daiktai, jie nėra prognozuojami. Tačiau šiandien mano žirgelis buvo paklusnus ir surinkau maksimumą taškų“, - teigė I. Serapinaitė.

Antroji vieta bendrojoje įskaitoje ir tik 1 taško atsilikimas nuo lyderės leidžia galvoti apie kovą dėl aukščiausios vietos varžybose, tačiau Lietuvos sportininkė savo galimybes vertina atsargiai.

„Būtų smagu pasilikti dešimtuke, nes bėgimo rungtis - ne mano „arkliukas“. Rytoj man daug lems šaudymas“, - teigė I. Serapinaitė.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės