Vyrų čempionate jau trečius metus iš eilės auksą vidutinėje trasoje laimėjo Vytautas Jonas Gvildys iš „Medeinos“ klubo. 6,7 km distanciją su 23 kontrolės punktais nugalėtojas įveikė per 35 min. 4 sek. Antrą vietą užėmė Algirdas Bartkevičius iš „Šilo“ klubo (37 min.), trečias finišavo Simonas Krėpšta iš „Tako“ komandos (39 min. 11 sek.), kuris yra prezidento Gitano Nausėdos vyriausiasis patarėjas ekonomikos ir socialinės politikos klausimais.
Lietuvos čempionatuose V. J. Gvildys šiais metais tris kartus buvo arti aukso medalių, tačiau sprinto, ilgoje ir naktinėje trasose jis tenkinosi sidabro apdovanojimais. Dvejuose čempionatuose, V. J. Gvildys čempionams pralaimėjo vos 2 sek.
„Sekėsi gerai. Puikiai pradėjau trasą ir greitai pasivijau šiuo metu už mane stipresnį Algirdą. Nors jis bėgo agresyviau, be ne tiksliau. Trasoje visada savimi pasitikiu labiau negu kitais, todėl nesilaikiau varžovui už nugaros. Be to jis bėgo tokiu greičiu, kad nelabai pavyktų ir išlaikyti jo tempą. Algirdas buvo atitrūkęs, bet po smulkių klaidų vėl atsirasdavo šalia manęs. Trasa buvo trumpa, tad pavyko pasiekti finišą pirmam ir nesant puikios fizinės formos, nes pastaruoju metu kankino traumos“, – pergale džiaugėsi V. J. Gvildys.
Moterų varžybose jau trečią Lietuvos čempionės titulą šiais metais iškovojo Sandra Paužaitė. „Dainavos“ klubo atstovė 5,1 km distanciją su 17 kontrolinių punktų įveikė per 35 min. 14 sek. Antrą vietą užėmė nugalėtojai tik 12 sek. pralaimėjusi Gabija Ražaitytė iš „Igtisa“ ekipos. Trečioje vietoje finišavusi Judita Traubaitė iš „Fortūnos“ čempionei pralaimėjo 34 sek.
„Vidutinės trasos čempionatas – mano mėgstamiausia rungtis ir čia labiausiai noriu laimėti. Trasoje sekėsi gerai, padariau tik kelias nedideles klaidas. Ko gero, tai buvo sėkmingiausiai įveikta trasa šiais metais. Buvo didelė konkurencija, tai parodo ir rezultatai, nes prizininkių trejetas trasą įveikė panašiu laiku. Džiugina, kad auga jauna perspektyvi merginų karta“, – sakė Lietuvos čempionės titulą ilgoje, vidutinėje ir naktinėje trasose šiais metais iškovojusi S. Paužaitė.
Iš viso 2020 metais buvo surengti net 7 Lietuvos orientavimosi sporto čempionatai.
Paltanavičius – apie išsiderinusią gamtą: atsakymas, kodėl taip nutiko – mums prieš akis nuotraukų galerijoje – įspūdingi pavasarėjančios Lietuvos vaizdai (5)
Lietuvos tinklininkės Sorokaitės komanda pateko į CEV taurės finalą
Skandičio „Savino Del Bene“ (Italija) komanda su Indre Sorokaitė atsidūrė per žingsnį nuo...
Spaudimą jaučiantis Bachas klausimą apie rusų ir baltarusių atletus žaidynėse atrėmė vienu žodžiu (9)
Vokietijos mieste Esene viešintis ir su protestantais susidūręs Tarptautinio olimpinio komiteto...
Prie Nacionalinės sporto agentūros prisijungęs Trumpickas: situacija kai kur – kritiškai tragiška
Prie Nacionalinės sporto agentūros ( NSA ) komandos prisijungė daugiau nei 20 metų darbo patirtį...
Lietuvos verdiktui dėl olimpinio boikoto nustatytas terminas, bet yra ir niuansų (1)
Lietuvos sporto federacijos nusiteikusios boikotuoti olimpinės atrankos varžybas, kuriose pasirodys...
Lietuvė triumfavo prestižiniame breiko turnyre Japonijoje
Antradienį vakare Lietuvos laiku Japonijos sostinėje Tokijuje baigėsi „Undisputed Masters“...
Top naujienos
Lietuva gali blokuoti ES sankcijas Baltarusijai
Jei naujame ES sankcijų pakete Baltarusijai bus numatytos išimtys trąšoms, Lietuva tam nepritars,...
Prie Seimo – didžiulis ūkininkų protestas: reikalauja ministro pasitraukimo (4)
Ketvirtadienį Vilniuje , šalia Seimo, prasidėjo didelė ūkininkų protesto akcija. Ji rengiama...
Po Šoigu žingsnio JAV žodžių nebesirinko (4)
Jungtinių Valstijų nacionalinio saugumo tarybos atstovas Johnas Kirby pavadino absurdišku Rusijos...
Šimonytė tarė žodį dėl konservatorių pirmininko rinkimų
Konservatorių lyderiui Gabrieliui Landsbergiui pareiškus, kad po šių savivaldos rinkimų jis...
Prekybos vietose plinta pirkėjų kvailinimas: kol nusižengusių – dešimtys, Lietuvoje nubausta vos viena įmonė „Tvari Lietuva“ tyrimas (2)
Europos Sąjungoje (ES) ir Lietuvoje atlikti tyrimai rodo, kad „ žaliasis smegenų plovimas “...
Siaurėja Rusijos tariamų draugų ratas: valstybės, kurios iki šiol nepasmerkė Putino veiksmų
„Vakarų planai izoliuoti Rusiją apsupant ją apsaugine juosta patyrė fiasko. Ir toliau palaikome...
Šimonytė: daviau sau pažadą mažiau komentuoti Nausėdos pasisakymus (6)
Kalbėdama apie prezidento raginimus atsistatydinti Laisvės partijos, įsisukusios į skandalą dėl...
Karas Ukrainoje. Ukraina: didysis rusų puolimas žlugo analitikai: Rusijos kariuomenė staiga pakeitė savo prioritetus
Rusijos kariuomenė gerokai sulėtino savo puolimą prie Bachmuto ir sutelkė pastangas į manevrus...
Vilniuje siautėjęs moterų ir mergaitės užpuolikas greitai stos prieš teismą
Praėjusių metų lapkričio pabaigoje sostinėje grasinęs nužudyti mergaitę, o š. m. sausio...
Tamašunienė paaiškino, kodėl neleista išvežti rinkimų dokumentų iš Vilniaus rajono (13)
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) narė Rita...