Š. Pacevičius jau po pirmojo rato atsiplėšė nuo artimiausių savo konkurentų – komandos draugo panevėžiečio Domo Maniko ir Eimanto Gudiškio iš komandos „Velomanija-Niskama“.

Vyrams teko įveikti septynis ratus ir po kiekvieno Š. Pacevičius atotrūkį padidindavo.

Bubių trasa – sudėtingiausia tokio lygio trasa Lietuvoje, vieno 5 km rato pakilimas – apie 110 m, trasoje gausu staigių nuolydžių ir stačių serpantinų.

Įspūdingais šuoliais trasoje per tramplinus žiūrovų akį džiuginęs D. Manikas finišavo antras – per 1 val. 41 min. 25 sek.

E. Gudiskis, prieš kelias savaites šioje trasoje daugiadienėse varžybose „MTB-Šiauliai“ buvęs trečias, šį kartą iškovojo trečią vietą, nors iki antrosios pritrūko tik 14 sekundžių, jo laikas – 1 val. 41 min. 39 sek.

Moterų elito grupė įveikė 20 km – keturis ratus. Lietuvos čempione tapo vilnietė Katažyna Sosna (TORPADO Factory team), trasą įveikusi per 1 val. 3 min. 49.4 sek., antra finišavo Silvija Latožaitė iš MTBCC komandos (1:07:58.7), trečia – Kristina Noreikienė iš „Focus“ (1:09:26.4).

20 km atkarpoje taip pat lenktyniavo V18, V31, V40 ir vyrų mėgėjų grupės.

Tarp aštuoniolikmečių čempiono medalis atiteko panevėžiečiui Augustui Marcinkevičiui iš komandos „S-Sportas“ (57 min. 40 sek.), kitas „S-Sportas“ atstovas šiaulietis Svajūnas Ambrazas nugalėjo V40 grupėje (59:54.1), tarp vyrų mėgėjų greičiausias buvo Simas Staniūnas („MyBike“, Šiauliai), jo laikas – 1 val. 5 min. 23.7 sek.

Karolis Volungevičius („Velomanija-Niskama“, Kaunas) nugalėjo V31 grupėje – 1 val.17.2 sek.

M18 grupėje, kuri mynė 9 km, Lietuvos čempione tapo Greta Karasiovaitė (VMSC, DSK „Sietynas“) – 41 min. 33.6 sek.

M31 grupės čempionė – Raminta Sankauskienė („S-Sportas“; 48 min. 14.7 sek.), jos komandos draugas Alvidas Urniežius čempiono medalį iškovojo V50 grupėje – 39 min. 44.9 sek.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)